Drsné scény, které zlomily Poldu Michala Břízu. Připomeňte si je v rekapitulaci!

V závěru předešlé řady krimiseriálu Polda III Michal Bříza (David Matásek) opouští za dost nepříjemných okolností řady policistů. Tuto rekapitulaci byste měli určitě vidět před nedělní televizní premiérou Poldy IV.

Rozhodujícím momentem předešlé, třetí řady krimiseriálu Polda, bylo pro Michala Břízu zjištění, že mu nejbližší kolegové celou dobu tajili skutečnost, že muž, který jej před 20 lety postřelil a přivedl do kómatu, stále žije. Po tomto odhalení Michal okamžitě odchází od policie!

Přehrajte si okamžiky zásadního zlomu v životě Poldy v extra rekapitulaci:

Na televizní premiéru Poldy IV se těšte v neděli 4. října ve 20.15 na Primě.

Andrej (Igor Orozovič) v první epizodě dostává nového kolegu Vojtu (Vladimír Polívka). Zatímco Andrej je stále tím nesmělým a pořádkumilovným policistou, Vojta je vlastně mladším vydáním Michala Břízy. Sympatický drzý rebel, který si nepotrpí na úřední postupy ani na pořádek na stole.

Zatímco se nová dvojice mladých vyšetřovatelů zabývá nově přiděleným případem vraždy taxikáře, Michal po odchodu od policie žije na samotě ve srubu kdesi v lesích, kam mu hostinská Vanda tajně vozí zásoby piva. Šéf oddělení Fišer (Ondřej Pavelka) však stále věří, že se mu podaří Michala vrátit zpátky k policii!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.