Exkluzivní ukázky: Polda se dozví, že se o něm přednáší na policejní akademii. Co?

Polda IV (8) - upoutávka

Michal Bříza na chvilku zavzpomíná na „starý dobrý časy“. Na policejní akademii ho vrátí případ vraždy nadějné studentky. Spolu s Juniorem tady musejí vypátrat, kdo měl budoucí policistku na mušce, ale i kdo překonal jeho střelecký rekord na škole. Nepropásněte poslední letošní díl 4. řady seriálu Polda. Na jeho další pokračování se můžete těšit příští rok.

Pravidelná nedělní porce seriálu Polda se blíží a s ní opět i Michal Bříza s Juniorem. Právě Juniorovi vypověděl spolubydlící služby a on si hledá alespoň přechodné ubytování. Jedno řešení se nabízí hned - vyrazí požádat o pomoc svého parťáka Michala.

Pusťte si už teď, jak Michal podezřele divně zareaguje na Juniorovu návštěvu na své lesní chatě.

Koho tam máš?

Pravidelný divák seriálu Polda už o tajně vězněném mafiánovi na Michalově chatě ví. Teď už o něm ví i parťák Junior a vůbec si s tímto detailem nedělá hlavu. Hlavně, že je kde složit hlavu.

S Michalem v jedné posteli?

Vyřizování starých účtů s mafiánem musí Michal opět odložit, protože jsou oba povoláni k novému případu.

Nadějná budoucí policistka z policejní akademie se ucházela o místo v zásahové jednotce. Nejednomu mužskému kolegovi se to nelíbilo a někdo z nich ji zabil. K "zásahovce" se dosud ještě žádné ženě dostat nepodařilo. Kdo je vrah? To musejí Michal Bříza s parťákem přímo na svojí alma mater, kde byla mladá studentka vyhozena z okna.

Michal je polichocen dotazem studentů, kteří ho na chodbě hned poznávájí. Mylně se však domnívá, že na akademii proslul svojí ostrou muškou a střeleckým rekordem.

Poldovo chování vstoupilo do učebnic etiky

Markéta Hrubešová jako sexy ředitelka akademie

Při vyšetřování bude policistům nápomocná také náčelnice a ředitelka školy Markéta Hrubešová, která pro roli oblékla policejní uniformu a sexy lodičky s dvanácticentimetrovými podpatky. Tahle paní ředitelka ví, jak na muže. Podívejte se, jak je z ní Polda celý pryč.

Takhle jste Poldu při vyšetřování ještě neviděli:

Herečka Markéta Hrubešová se s Davidem Matáskem před kamerou již potkala. „Bylo to velmi akční natáčení, které vám úplně nemůžu prozradit, ale sama jsem si vymyslela, že budu mít na nohou asi dvanácticentimetrové podpatky, a trošku jsem si zaběhala. Ušila jsem si to na sebe sama, a tak jsem nemohla nikomu nic říct. Měla jsem volbu – buď si vzít baleríny, ale ty zase nebyly tak sexy, nebo podpatky. Je fakt, že mě po těch honičkách pěkně bolela třísla. Špatně se v tom běhalo, a ještě když vás honí Matásek… To jsem si dala… Bude to dramatické, ale nemůžu říct víc, protože bych to celé prozradila,“ tajemně naznačuje Hrubešová.

Dívejte se v neděli ve 20.15 na Primě na osmý premiérový díl seriálu Polda, kterým je prozatím čtvrtá řada Poldy uzavřena. Na další pokračování seriálu se můžete těšit příští rok.