Mohla skončit tragicky! Jak se natáčela sebevražedná scéna z Poldy

Polda II (5) - Drama v kostele

Natáčení jedné z klíčových scén sobotního dílu seriálu Polda provázely velké nervy. Herečka Hana Kusnjerová v roli sebevražedkyně vrávorala v několikametrové výšce na ochozu v jednom pražském kostele. Děs ve tváři přitom pomalu nemusela ani hrát.

Hanka Kusnjerová hrála řádovou sestru, podezřelou z vraždy jáhna. V zoufalství chce sestra ukončit svůj život skokem z téměř pětimetrové výšky v kostele.

Jeden pád, tři hodiny práce filmařů

Herečku museli před nečekaným pádem jistit lanem z římsy kůru kaskadéři. Dramatická scéna se natáčela téměř tři hodiny a záběr se musel brát ze všech úhlů. Natáčení ale zvládla na jedničku.

„Hanka Kusnjerová je statečné děvče, talentovaná kolegyně a dobrá holka do naší party,“ prozradil David Matásek.

Není to poprvé, co Kusnjerová hraje roli podivínky. Jako řádová sestra je natolik oddaná své víře, že v zápalu může porušit i Desatero. Natáčení scény pro ni byl velký adrenalin.

„Výšky mi nevadí, ale když jsem si stoupla na zábradlí, tak jsem znejistěla. Neměla jsem se čeho držet a lano, které jsem měla kolem pasu, mi nedodávalo bezpečí, takže nakonec jsem zábradlí přelezla a skok se točil z toho místa,“ prozradila Hana.

I přes nervy drásající scény si nemůže natáčení s Matáskem a Orozovičem vynachválit.

„Přiznám se, že jsem se v práci dlouho tak nenasmála. Krimi patří k mému oblíbenému žánru. I když doma nemám televizi, ráda detektivky čtu,“ říká herečka.

Další premiérový díl krimisérie Polda II vysíláme zase v sobotu ve 20.15 na Primě.

CELOU EPIZODU S VRAŽDOU V KOSTELE SI MŮŽETE PUSTIT ONLINE


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.