Polda II naváže na zásadní scénu I. řady seriálu. Připomeňte si ji celou

Polda (8) - nevěsta na útěku

„Tam, kde to skončilo, tam navážeme, vlastně není ani jasné, jestli to mělo něco znamenat, jestli je to začátek něčeho nového nebo konec toho starého. To už necháme na divácích,“ prozrazuje představitel Poldy, herec David Matásek. Pusťte si celou scénu, o níž herec mluví a která ještě hodně promíchá osudy několika hlavních postav.

Druhá série seriálu Polda přímo navazuje na poslední díl první řady.

Kdo sledoval osudy svérázného vyšetřovatele Michala Břízy po jeho probuzení z kómatu, ví, že největší překážkou jeho návratu do reality bylo smíření se s faktem, že jeho milovaná žena Eliška už několik let patří jinému muži – kolegovi z patologie Mrázovi.

Právě v posledním důlu 1. řady Michal Bříza nakráčel do kostela rovnou před oltář a jednoduše „svoji“ Elišku odvedl. Její „budoucí“ manžel Mráz čekal od soka a bývalého manžela Elišky asi všechno, ale tohle?

Co se stalo před kostelem?

Ačkoli se v závěru I. řady Poldy Michal Bříza (David Matásek) s psycholožkou Táňou (Jana Kolesárová) políbí, lásku nečekejte.

Tihle dva si i nadále udržují odstup a případné jiskření maskují sarkasmem. Dokonce si stejně jako dříve vykají!

Odstup si Michal Bříza drží i od místního psychologa Roberta Mráze (Jiří Vyorálek), který mu nemůže zapomenout, že mu v závěru první série překazil manželství.

Co bude dál?

Eliška (Lenka Vlasáková), dnes již bývala partnerka obou rivalů, se ve II. řadě seriálu objeví už jen na jeden obraz. V něm vysvětluje důvody svého útěku od oltáře. Už se nechce vracet ani k Michalovi ani k Mrázovi. Stěhuje se z města.

Jak se POLDA ze staré školy vypořádá s novými případy i se svým životem, sledujte od soboty ve II. řadě seriálu na Primě.

Podívejte se na upoutávku k premiérové řadě:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.