Polda je v šoku. Plachý Mráz štamgastem v bordelu? Podívejte se v exkluzivní ukázce

Další díl seriálu Polda zavede vyšetřovatele do domu radosti. Trocha neřesti nevyvede Poldu z míry. Pod dekou v jednom z pokojů ho však čeká mnohem větší překvapení.

V místním domě radosti se našel mrtvý klient. Jeho mrtvola stydne a Mráz, který je vždy na místě činu mezi prvními, nikde. Kam zmizel? To zjistí jako první právě Polda. A bude hodně záležet na Mrázově smutném pohledu a prosbách, jestli se o pikantní nález Michal Bříza nepodělí s ostatními kolegy. Podívejte se už teď na vtipnou scénu z nedělního Poldy. Exkluzivní ukázka: Patolog Mráz je evidentně na sestřičky

Zatímco Mráz má během vyšetřování případu plnou hlavu materiálu, který v domě neřesti zachytila kamera nad barem a který si přeje Junior prošetřovat, na Michalově chatě probíhá souboj dvou tvrdých hlav. Michal je odhodlaný získat informace o lidech, kvůli kterým přišel v kómatu o dvacet let života. Udělá pro to cokoliv.

Mafiána Fryče Polda šetřit nemíní. Uspořádal pro něho soukromovou vyšetřovací „párty:

Jestli si vzpomínáte, na konci předchozího dílu lapil Michal Fryče a unesl ho na svoji chatu v lesích. Dostane se Fryč z Poldova zajetí bez toho, že by mu musel cokoliv prozradit? Dívejte se na další premiérový případ seriálu Polda v neděli ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.