Polda je v šoku. Plachý Mráz štamgastem v bordelu? Podívejte se v exkluzivní ukázce

Další díl seriálu Polda zavede vyšetřovatele do domu radosti. Trocha neřesti nevyvede Poldu z míry. Pod dekou v jednom z pokojů ho však čeká mnohem větší překvapení.

V místním domě radosti se našel mrtvý klient. Jeho mrtvola stydne a Mráz, který je vždy na místě činu mezi prvními, nikde. Kam zmizel? To zjistí jako první právě Polda. A bude hodně záležet na Mrázově smutném pohledu a prosbách, jestli se o pikantní nález Michal Bříza nepodělí s ostatními kolegy. Podívejte se už teď na vtipnou scénu z nedělního Poldy. Exkluzivní ukázka: Patolog Mráz je evidentně na sestřičky

Zatímco Mráz má během vyšetřování případu plnou hlavu materiálu, který v domě neřesti zachytila kamera nad barem a který si přeje Junior prošetřovat, na Michalově chatě probíhá souboj dvou tvrdých hlav. Michal je odhodlaný získat informace o lidech, kvůli kterým přišel v kómatu o dvacet let života. Udělá pro to cokoliv.

Mafiána Fryče Polda šetřit nemíní. Uspořádal pro něho soukromovou vyšetřovací „párty:

Jestli si vzpomínáte, na konci předchozího dílu lapil Michal Fryče a unesl ho na svoji chatu v lesích. Dostane se Fryč z Poldova zajetí bez toho, že by mu musel cokoliv prozradit? Dívejte se na další premiérový případ seriálu Polda v neděli ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.