VIDEO: Nej scéna z nedělního Poldy. Bude Andrej říkat poldovi „tati“?

Denně jsou spolu v práci. Ostřílený polda Michal Bříza nepochybuje o tom, že by o mnoho let mladším Andrejovi něco nevěděl. A přece. Tohle zjištění ho posadilo na zadek. Co se stalo? Podívejte se na sestřih hned v úvodu.

Pamatujete si, když do týmu dostal Michal čerstvého absolventa policejní akademie, pětadvacetiletého zelenáče Andreje. „Co je to za jméno? Nepotřebuju vychovatelku, ale kolegu,“ komentoval jejich první setkání Michal Bříza.

Předchozí epizody seriálu Polda nebo vybrané scény můžete sledovat online na Primě PLAY. Tato možnost je časově omezena.

Když se polda probral po dvaceti letech z kómatu, byl Andrej tím, kdo ho seznámil s dotykovými telefony, Facebookem, elektromobily, testy DNA a podbnými nástrahami jednadvacátého století.

Cizí telefony nezvedat!

Už mají za sebou několik úspěšně uzavřených případů a vypadá to vypadá, že se z nesourodé dvojice vyšetřovatelů stali skoro rovnocenní parťáci. To by ale Michal nesměl vzít Andrejův telefon, když si na displeji všiml, že parťákovi volá Míša. Taťka polda si chtěl z dcery trochu vystřelit a změnil hlas. Ona si myslela, že mluví s Andrejem – se svým partnerem :-)

Teď si můžete ještě pustit scény, které ukazují, jak moc Michalovi Břízovi záleží na dceři Míše:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.