VIDEO: Nej scéna z nedělního Poldy. Bude Andrej říkat poldovi „tati“?

Denně jsou spolu v práci. Ostřílený polda Michal Bříza nepochybuje o tom, že by o mnoho let mladším Andrejovi něco nevěděl. A přece. Tohle zjištění ho posadilo na zadek. Co se stalo? Podívejte se na sestřih hned v úvodu.

Pamatujete si, když do týmu dostal Michal čerstvého absolventa policejní akademie, pětadvacetiletého zelenáče Andreje. „Co je to za jméno? Nepotřebuju vychovatelku, ale kolegu,“ komentoval jejich první setkání Michal Bříza.

Předchozí epizody seriálu Polda nebo vybrané scény můžete sledovat online na Primě PLAY. Tato možnost je časově omezena.

Když se polda probral po dvaceti letech z kómatu, byl Andrej tím, kdo ho seznámil s dotykovými telefony, Facebookem, elektromobily, testy DNA a podbnými nástrahami jednadvacátého století.

Cizí telefony nezvedat!

Už mají za sebou několik úspěšně uzavřených případů a vypadá to vypadá, že se z nesourodé dvojice vyšetřovatelů stali skoro rovnocenní parťáci. To by ale Michal nesměl vzít Andrejův telefon, když si na displeji všiml, že parťákovi volá Míša. Taťka polda si chtěl z dcery trochu vystřelit a změnil hlas. Ona si myslela, že mluví s Andrejem – se svým partnerem :-)

Teď si můžete ještě pustit scény, které ukazují, jak moc Michalovi Břízovi záleží na dceři Míše:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 7. 2024

Dnes se soustředíte na své emoce, Berani, ačkoli soustředění samo o sobě bude docela náročné. Můžete se cítit jako jojo v rukou někoho jiného. Nepodléhejte viktimizaci. Postavte se za sebe, i kdyby to mělo znamenat, že se ostatní naštvou. Jste zodpovědní za své pocity a za pocity nikoho jiného.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.