Pusťte si nyní celý nedělní díl Poldy na webu Prima PLAY

Celá předposlední epizoda oblíbeného detektivního seriálu Polda je nyní online. Přehrát si ji můžete hned v úvodu. Na webu Prima PLAY si pak lze přehrát ještě několik předchozích dílů. Pozor, tato nabídka je časově omezena.

Gabriela Jandová je někým vystrčena z okna. Mladá žena pracovala v seznamovací agentuře, která klientům organizuje milostné schůzky a následně poskytuje neprůstřelné alibi.

Nikoho nenapadá, proč by chtěl Gabrielu někdo zavraždit. Do města se přistěhovala před pár měsíci a žila sama...

Vybrané scény ze seriálu, které stojí za vidění, najdete TADY

Policie má zpočátku podezření, že mohla mít potíže s nespokojeným zákazníkem. Proto detektivové pátrají po lidech, s nimiž se v agentuře v osudný den setkala.

Brzy narazí na muže jménem Jakub Fabián, který ji skutečně navštívil v kanceláři těsně před smrtí. Stěžoval si, že jej někdo vydírá, a měl podezření, že vyděračem musí být někdo z agentury.

Michal Bříza sleduje Fabiána, jak předává peníze vyděrači v nočním klubu a zjišťuje, že vyděračem je Gabrielin kolega z práce. Ten však popírá, že by měl cokoli společného s jejím zavražděním.

Vyšetřování nabírá nový směr, když se kdosi pokusí zavraždit šéfku agentury.

Nechtěl vrah celou dobu zabít ji? Nezemřela Gabriela omylem?

Hošková se svěřuje Břízovi

V 7. dílu došlo také k až nečekanému posunu ve vztahu Michala Břízy k nepřístupné psycholožce Hoškové. Koukněte se na videu níže, jak se mu vyplakala na rameni.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.