Premiéra na LOVE: O čem je nová krimi Právem odsouzeni?

Už dnes se můžete těšit na seriálovou premiéru Právem odsouzeni. Tu uvidíte na Prima LOVE v pátek ve 20.15. O čem seriál je?

Dcera bývalého amerického prezidenta, šikovná právní zástupkyně Hayes Morrison (Hayley Atwell) je hrdinkou s temnými stránkami. Aby se vyhnula uvěznění za držení drog, neochotně přijímá nabídku svého úhlavního nepřítele. Stává se šéfkou zvláštního týmu státního návladního, který znovu prošetřuje podezřelé případy. Jejím úkolem je v krátké době rozhodnout, jestli obvinění byli skutečně právem odsouzeni a spravedlnosti bylo učiněno za dost. Čas běží.

Právem odsouzeni

Když jde o spravedlnost, v justici není nikdy nic černobílé. Klidně se zeptejte šikovné právní zástupkyně Hayes Morrison (Hayley Atwell). Dcera bývalého amerického prezidenta je hrdinkou s vlastními temnými stránkami. Teď se ocitla před těžkým rozhodnutím. Buď půjde do vězení za držení drog, nebo příjme pracovní nabídku svého úhlavního nepřítele Connera Wallace (Eddie Cahill), státního návladního z New Yorku. Aby nepoškodila matčinu kampaň za zvolení do senátu, nabídku přijímá, ať to stojí, co to stojí. A tak se stává šéfkou Wallacova zvláštního týmu právníků, detektivů a forenzních specialistů, který znovu prošetřuje podezřelé případy. Má vždy pět dní na to rozhodnout, jestli byli obvinění skutečně právem odsouzeni. Zároveň díky tomu získá šanci změnit poměry ve vlastní vlivné, politicky vysoce postavené rodině. Protože svět mocných a privilegovaných dobře zná, neváhá se postavit zavedenému systému. Jenže její tým to vidí jinak.

Ostře sledované případy jsou provokativní, šokující a nabité emocemi. Hayes a její tým zkoumají, jestli nedošlo k selhání justičního systému, každý dovedl svou práci tak, jak má, nebylo něco zatajeno a hlavně, jestli bylo učiněno spravedlnosti za dost. Případy jsou složité: od několikanásobného znásilnění přes bombový útok v mešitě, vraždu autistického chlapce spáchanou jeho vlastní matkou až po smrt černého teenagera, kterou zavinil policista. Tým je naštěstí složený z nejlepších profesionálů v oboru. Jestli nedokážou přijít věci na kloub oni, tak už nikdo. Čas běží.

Sledovat nový seriál Právem odsouzeni můžete už v pátek ve 20.15 na LOVE!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 9. 6. 2023

Berani, vaše nedávné váhání vás možná náhle dostalo do úzkých. Můžete mít pocit, že jste se dostali do slepé uličky a vaše možnosti jsou omezené. Už se nemůžete pevně rozhodnout. Místo toho, abyste se teď snažili udělat nějaký krok, možná budete muset počkat, až se prach usadí a vy budete opět vidět jasně. Nechte situaci uvolnit, než do ní přidáte další třecí plochy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.