Nazli má pro Ferita návrh, který všechno změní. Podívejte se na video z Příchuti lásky

Nazli je rozhodnutá žít svůj vlastní život, ale osud malého dítěte, které přišlo o oba dva rodiče, jí nedá spát. Rozhodne se k radikálnímu kroku. Každý den na Prima LOVE můžete v 16.05 a v 17.05 sledovat seriál Příchuť lásky, po odvysílání najdete epizody online v našem archivu.

Podívejte se na další videoukázku z turecké moderní telenovely Příchuť lásky, kterou můžete sledovat na Prima LOVE.

Vztah mezi Feritem a Nazli se ani za dobu, co se Nazli snaží podnikat jako majitelka restaurace, příliš nevylepšil, naopak. Mezi nimi je stále pořádné dusno, kterého si samozřejmě všimlo i celé okolí.

Vzpomínáte na večírek Nazli, která oslavuje svou nově otevřenou restauraci? Na ní se objevil i Ferit a jeho odchod nepatřil mezi ty mírumilovné. Nazli měla o čem přemýšlet.

A tak je pro Ferita dost velké překvapení, když se rozohněná Nazli objeví znovu u něj doma, aby mu udělala nabídku, která se v jeho situaci dost možná neodmítá.

Příchuť lásky sledujte ONLINE

Podívejte se na ukázku z nové epizody:

Sledujte Příchuť lásky online nebo každý den na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.