Příchuť lásky: Dostane Nazli první polibek od Ferita? Podívejte se na video

Středeční odpoledne bude nabité romantikou. Z úzkoprsého a přísného Ferita se stane zamilovaný mladík, který vezme svou kuchařku na romantické rande ve dvou. Podívejte se na video.

Co uvidíte během pátečního večera na Prima LOVE? Čeká vás pokračování romantického příběhu z moderního Turecka. Příchuť lásky je totiž příběh dvou mladých lidí, kteří se do sebe zamilují. Nazli není chudá dívka z džungle, ale mladá studentka gastronomie, a Ferit je mladý podnikatel s touhou po dokonalosti.

SLEDUJTE PŘÍCHUŤ LÁSKY ONLINE

Ferit se zpočátku ke své hezké kuchařce chová dost neurvale. Nechce navazovat mezilidské kontakty, ale také mu nemohl ujít jasný fakt, že Nazli je krásná a milá dívka. Sám se sebou bojuje, protože si nechce přiznat, že ke své vlastní kuchařce a uklízečce vlastně něco cítí. Když už takový pocit konečně přemůže, pozve Nazli na romantickou večeři a rozhodně nešetří komplimenty.

Je nutné podotknout, že Nazli neví, jak má na náhlou změnu chování jejího sexy zaměstnavatele reagovat. Většinu času je rozpačitá a lehce omámená jeho šarmem. Bude polibek?

Podívejte se na ukázku:

Sledujte Příchuť lásky po 13. hodině každý den na Prima LOVE.

Nebo PŘÍCHUŤ LÁSKY MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.