Seriály a filmy

22. června 2018 10:00

Gabriela Gabrielová

Případ nevěrné Kláry pro dámy i pro pány

Erotický thriller na motivy knihy Michala Viewegha, jehož zfilmování se netradičně ujali Italové. A většina mužů to jistě ocení, protože pokud by film zůstal pouze českým projektem, nedočkali bychom se určitě tak odvážných a dobře zvládnutých erotických scén. Kochejte se na Primě v neděli ve 23.00

Případ nevěrné Kláry je krimikomedií na téma žárlivosti a intrik. Luca (Claudio Santamaria) je mladý, talentovaný italský hudebník, který žije v Praze se svou snoubenkou Klárou (Laura Chiatti), velmi hezkou studentkou univerzity, na níž vytrvale a bláznivě žárlí.

Posedlost a podezíravost přiměje Lucu najmout soukromého detektiva Denise (Iain Glen) ke sledování Kláry a nalezení důkazů případné nevěry. Denis je přitažlivý muž, mírně ironický až cynický a je zřejmým opakem Lucy. Se svou manželkou Ruth (Pavlína Němcová) žije ve velmi otevřeném vztahu, ve kterém se oba netají dobrodružstvími s jinými partnery. Denis udržuje milostný poměr s kolegyní v detektivní agentuře, rozvedenou matkou dvou dětí, a Ruth si užívá románků s náhodnými muži.

Případ Kláry však Denisovi začíná přerůstat přes hlavu. Detektiv postupně podléhá kouzlu sledované a začíná se zpronevěřovat vlastním zásadám, což může mít tragické následky. Finále zavede hlavní hrdiny do magického prostředí italských Benátek, kde přichází nečekané rozuzlení potvrzující jednu velkou pravdu: ne vždy jsou všechny věci a osoby takové, jak se zdají.

Možná jste o Připadu nevěrné Kláry netušili, že...:

  • Stejnojmenný román Michala Viewegha vyšel v roce 2003. Jeho filmové adaptace se měl původně ujmout Filip Renč, ale předběhli ho Italové. Snímek tak vznikl v roce 2009 v produkci italských společností Jean Vigo Italia a Medusa Film a české firmy In film Praha

  • výběr hlavních ženských protagonistek, které jsou neodiskutovatelně sexy
  • hudba
  • malebné záběry Prahy, které naší stověžaté matičce dělají ve světě zaslouženou reklamu

PODÍVEJTE SE NA FOTOGALERII


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.