6 věcí, které o ní nevíte, prozrazuje sama hvězda Rizzoli & Isles

Angie Harmon můžete pravidelně sledovat v americké krimi Rizzoli & Isles. Hvězda seriálu na sebe do časopisu US Weekly prozradila několik osobních věcí, o kterých nemůžou tušit ani ti nejzarytější fanoušci. Tak se na to podíváme.

Když jsme u faktů o oblíbené herečce Angie Harmon, měli bychom se pozastavit už jen u jména jedné z hlavních představitelek Rizzoli & Isles. Nikdo jí totiž na place neosloví jinak než Angie, média o ní píší stejně. Angie Harmon není však úplné jméno, které herečka používá. Brunetka má v občanském průkazu zapsáno jméno Angela Michelle Harmon.Což je jeden malý detail, ale sama herečka se rozhodla o sobě prozradit fanouškům co nejvíce. A tak ji můžete sledovat na Instagramu, kam pilně postuje momentky ze svého života (a to i rodinného!). Harmon se tentokrát rozhodla spolupracovat i s časopisem US Weekly a prozradila o sobě několik malých detailů, o kterých netuší třeba ani její blízké okolí... Můžeme začít?Nejoblíbenější seriál, seriálové hvězdyJejí nejoblíbenějším seriálem je Family Guy.Osvětlení v letadlechMiluje osvětlení v letadlech. Možná na selfie? O tom už se Angie nerozepsala... Fit modelka Bývala jako fit modelka pro Michaela Korse. Být fit modelkou znamená, že stojíte nehnutě dvanáct až šestnáct hodin a necháte na sebe vysloveně šít nadcházející kolekci.Botox?Nikdy neměla botox.Žádost o ruku před kameramiJejí manžel, bývalý NHL hráč Jason Sehorn, ji požádal o ruku během živého přenosu Late night show Jaye Lena, což je slavnější obdoba Show Jana Krause.Stísněné prostory Menší prostory a výtahy rozhodně nejsou nic pro Angie Harmon. Přiznala, že je klaustrofobička.S dalšími detaily ze života herečky z Rizzoli & Isles se s vámi podělíme příště. Americkou krimi můžete sledovat každý čtvrtek ve 20.15 na Primě LOVE.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.