Jane a Maura mají v Rizzoli & Isles novou posilu! Kdo přichází na scénu?

Nový případ i posilu přinese čtvrteční díl seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně. Kdo svou přítomností obohatí populární tým? A co mají na práci Maura a Jane tentokrát? Další díl seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima Love.

Jane bude v nebezpečí!

Nejdřív k případu, který je tentokrát obzvlášť vypečený. Maura, Jane a spol. totiž při vyšetřování vraždy mladé ženy zjistí, že čelí řádění sériového vraha. A také musí ochránit klíčovou svědkyni – mladičkou dívku jménem Trisha. Jane dokonce kvůli její záchraně nasadí vlastní život!

Nová tvář přichází

A právě ve víru dramatických okolností přivádí Korsak do týmu posilu – mladou analytičku Ninu Holiday. Ninu hraje rodilá Newyorčanka Idara Victor. Právě role Niny Holiday se pro mladou Američanku s nigerijskými kořeny stala asi nejvýraznější televizní příležitostí. Nicméně jinak má Idara širokou škálu i dalších pracovních aktivit.

Žena mnoha profesí

Už ve třinácti vyhrála Miss New York Junior, ale později dala před modelingem přednost hraní. Tančí, zpívá a věnuje se muzice, vedle herectví studovala i managment, marketing a na živobytí si vydělávala také provozováním online outletu s oblečením.

A co se budoucnosti její postavy týče, můžeme vám prozradit, že ji čeká zajímavá milostná záležitost.

Další díl seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima Love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.