Seriály a filmy

14. června 2019 21:41

Jana Mrákotová

Předposlední díl Rozpal to, Šéfe! přináší skvělý flank steak

Šéf Zdeněk Pohlreich se vrátil na obrazovky TV Prima s novou řadou pořadu Rozpal to, šéfe! Víte, jak připravit ten nejlepší steak? Z jakého druhu masa, co k němu podávat a jak ho servírovat? Pro Zdeňka Pohlreicha je to hračka! Nenechte su ujít další díl této vysoké školy grilování!

Předposledné díl šesté řady nejoblíbenějšího pořadu o grilování Rozpal to, šéfe! je tady a s ním i další pětice skvělých receptů. Tentokrát se diváci mohou inspirovat, jak lze připravit na grilu flank steak s cibulovou marmeládou, sicilský kuskus se zeleninou a další skvělé dobroty, jejichž příprava na rozpálené mřížce zajisté ohromí.

Podívejte se na malou ochutnávku

Již bylo řečeno, že Zdeněk Pohlreich nemá rád vaření podle gramáží. Jak totiž vysvětluje: „Jaký si to uděláš, takový to máš… A stres z odměřování ingrediencí výsledek jen zkazí.“

Kromě toho je skvělé pozorovat tempo, jakým se Zdeněk u grilu otáčí. Je totiž vražedné a žádné prostoje na drink během přípravy masa rozhodně nečekejte. Jak on sám komentuje, je to z praktického důvodu: „Já vždycky u vaření spěchám, protože pak mám víc volného času.“

Sledujte pořad Rozpal to, šéfe! již v pondělí 17. června ve 22.50.

Pořad Rozpal to, šéfe! také online na webových stránkách!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.