4 rozdíly mezi Kůstkou a její představitelkou Emily Deschanel

Každé úterý můžete sledovat na Prima LOVE premiérovou řadu Sběratelů kostí. Hlavní roli antropoložky Kůstky hraje Emily Deschanel, neklasická kráska z Ameriky. Ta se ale své seriálové postavě v osobním životě nepřibližuje ani o píď.

Co se stane v úterních Sběratelech kostí?

V jednadvacátém století jsou schopní tvrdit, že žena patří do kuchyně, takže možná se ani není čemu divit, když je někdo zavraždí. Booth a Kůstka se ujímají případu vraždy radikálního šovinisty. Vyšetřování je zavede do prostředí rozporů mezi feministkami a zastánci mužských práv… Zabila ho radikální feministka? To uvidíte na Prima LOVE už ve 20.15.

Někdy mají herečky štěstí a hrají role, které jim dovolí na své visáži neměnit naprosto nic. U Sběratelů kostí, kteří nepatří mezi historické seriály, ale můžeme je zařadit do těch civilnějších, se i tak leccos měnilo. Třeba taková představitelka Kůstky, Emily Deschanel, se musela trochu změnit, než se stala dr. Temperance Brennan.

1) Vlasy

Ty se u Kůstky – na rozdíl od Kate Beckettové z Castla na zabití – nijak výrazně nemění, pro Emily bylo natáčení ale trochu změna. Emily je sice bruneta, ale v osobním životě si vlasy nerozpouští, nosí je rovné a v culíku. "Byl to dost nezvyk, každý den mi je jako Kůstce museli natáčet, během natáčení dalších sérií došlo i k barvení, aby se zvýraznila moje barva vlasů. Na kameru to zkrátka vypadá lépe," tvrdí Emily Deschanel.

2) Veselá Emily, autistická Kůstka

Seriálová Kůstka je známá tím, že je poněkud upjatější než obyčejní suchaři. Nedovoluje jí to její zápal pro vědu a vysoký intelekt. Na druhou stranu miluje sarkastický humor. Zato Emily má podle svých blízkých srdce na dlani, neustále se směje a miluje lidi.

3) Image

Emily Deschanel potkáte v culíku, v džínách a tričku. Když se poprvé převlékla za Kůstku a natočili jí vlasy, sama sebe prý nepoznávala. Kompletně nový člověk. I to je síla kostýmu, s kterými Kůstka příliš neexperimentuje – většinou je to modrý kostýmek s bílou košilí a nižšími jehlovými podpatky. Neurazí, nenadchne. V době seriálového (i reálného) otěhotnění se styl Kůstky trochu vylepšil a kostymérky do něj vpustily trochu barev a uvolnění.

4) Slabosti

Dokonalá Kůstka samozřejmě žádné nemá, zato Emily Deschanel ano. Herečka se nedávno přiznala, že miluje sladké, přesněji čokoládu. Jenže kamera přidává pověstných sedm kilo, takže musí být velice obezřetná. Sladké si prý dopřává jednou týdně, ačkoliv jí to dá hodně práce. Sladké prý miluje i její herecký kolega David Boreanaz (Booth).

Sledujte na Prima LOVE Sběratele kostí každé úterý ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.