5 sarkastických hlášek Boothe ze Sběratelů kostí

Booth. Kdo by ho neměl rád. Jedna z hlavních postav oblíbeného seriálu Sběratelé kostí má jako bývalý ostřelovač a vyšetřovatel pro strach uděláno. A kromě toho všeho je extrémně vtipný. Máme pro vás jeho nejlepší hlášky.

Na co se můžete těšit ve Sběratelech kostí?

Úterní večer je vždy ve znamení Sběratelů kostí na televizním kanálu Prima LOVE. Co uvidíte během úterního večera?

Booth a Kůstka se ujímají vyšetřování smrti další oběti hledaného sériového vraha Loutkáře. Poslední mrtvolu namaskoval co nejblíže Kůstčině podobě, takže je jasné, že hledaným pachatelem je někdo z okruhu jejích známých…

6 nejlepších hlášek Boothe

Seeley Booth je agentem FBI, oddělení vražd, a spolupracuje s Kůstkou. Booth je bývalým armádním snajprem, nedůvěřuje ani vědě ani vědcům a nazývá je šprty.

CO NEVÍTE O POSTAVĚ BOOTHE? PROŠEL SI I ZÁVISLOSTÍ. VÍCE SE DOZVÍTE NA PRIMA LOVE

Seeley Booth je pravým opakem Temperance – společenský, vtipný, občas lehkomyslný, někdo by řekl frajírek. Ovšem i u něj v průběhu času zjišťujeme, že není takový, jaký se na první pohled zdá. V minulosti byl armádním ostřelovačem a dodnes si tuto zkušenost nese s sebou. Má malého syna Parkera, kterého má v péči jeho matka (nikdy se s Boothem nevzali), ale Booth si ho bere na víkendy a je mu skvělým tátou.

1) Booth: Kůstko, nestarej se o psychologii, nevypadá to hezky.

2) Zack: Zajímalo by mě, jestli bych ti někdy, až budeš mít míň práce, mohl položit několik otázek o sexuálních pozicích? Booth: Jestli to jen zkusíš, tak vytáhnu zbraň a střelím tě mezi oči.

3) Brennanová: Bojím se, že Angela chce odejít. Booth: Udivuje mě, že tu zůstala trčet tak dlouho. Brennanová: Proč? Booth: Protože je člověk?

4) Brennanová: Co kdybych musela vystřelit? Na jakou část těla mám mířit? Booth: Na jakoukoliv, která není moje. Brennanová: Pláče proto, že ho milovala, nebo proto, že ztratila sídlo? Booth: Sídlo.

5) Booth: (V momentě, kdy si Brennanová na ruku navleče kůži z mrtvoly.) Tobě asi nemá cenu kupovat k Vánocům rukavice...

Sledujte Sběratele kostí na Prima LOVE každé úterý ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.