David Boreanaz se zranil při natáčení!

Hvězda Sběratelů kostí má někdy i díky natáčení pořádně napínavý život. Na Instagramu se pochlubil fotkou, kde je celý zakrvácený. Co se stalo?

Co uvidíte ve 12. finální řadě Sběratelů kostí?

Osmý díl úspěšného amerického krimiseriálu Sběratelé kostí uvidíte už toto úterý ve 20.15 na Prima LOVE. Co bude nerozlučná dvojka Kůstky a Boothe řešit za případ?

Na pláži kanadského ostrova bylo nalezeno tělo Američanky, kterou s největší pravděpodobností někdo zabil šípem. A doktorka Brennanová? Ta se snaží vypořádat se smrtí otce…

Více se dozvíte už v úterý na Prima LOVE nebo poslední odvysílaný díl najdete i online na www.iprima.cz

Představitel ze Sběratelů kostí se zranil při natáčení. Nebo je to všechno jinak?

David Boreanaz po skončení natáčení Sběratelů kostí v roce 2016 rozhodně neusnul na vavřínech a jako herec pracuje dál. Po dvanácti letech trochu přesedlal na jiné odvětví herectví a dalo by se říci, že o něco fyzicky náročnější. Je totiž hlavní hvězdou nového seriálu o elitní jednotce Navy SEALs, kde hraje Jasona Hayese, vedoucího poddůstojníka jednotky, kterému umřel kamarád. Jason se s jeho smrtí těžce vyrovnává, ale během prvních dvaadvaceti dílů první řady, kterou si televizní kanál NBC objednal už v roce 2017, hlavní postavu čeká několik náročných misí.

David Boreanaz je na svých sociálních sítích velice aktivní, takže se o natáčení jeho nového seriálu dozvídáme opravdu hodně. Uvidíte i fotky ze zákulisí, odkud pochází i jeho fotka jako zkrvaveného vojáka. Elitní jednotka se totiž musí často vypořádat s výbuchy a střelbou.

Postava Jasona se od té ze Sběratelů kostí sice na první pohled vzdaluje nejvíce, jak to jde, ale něco Boothe a Jasona přece jen spojuje. Booth ze Sběratelů kostí je totiž také bývalým vojákem. Tento fakt herce a představitele seriálového detektiva prý přitahoval nejvíce. O čisté límečky jde Davidovi Boreanazovi až v poslední řadě.

Poslední řadu Sběratelů kostí uvidíte na Prima LOVE každé úterý ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.