David Boreanaz se zranil při natáčení!

Sběratelé kostí XII (8) - upoutávka

Hvězda Sběratelů kostí má někdy i díky natáčení pořádně napínavý život. Na Instagramu se pochlubil fotkou, kde je celý zakrvácený. Co se stalo?

Co uvidíte ve 12. finální řadě Sběratelů kostí?

Osmý díl úspěšného amerického krimiseriálu Sběratelé kostí uvidíte už toto úterý ve 20.15 na Prima LOVE. Co bude nerozlučná dvojka Kůstky a Boothe řešit za případ?

Na pláži kanadského ostrova bylo nalezeno tělo Američanky, kterou s největší pravděpodobností někdo zabil šípem. A doktorka Brennanová? Ta se snaží vypořádat se smrtí otce…

Více se dozvíte už v úterý na Prima LOVE nebo poslední odvysílaný díl najdete i online na www.iprima.cz

Představitel ze Sběratelů kostí se zranil při natáčení. Nebo je to všechno jinak?

David Boreanaz po skončení natáčení Sběratelů kostí v roce 2016 rozhodně neusnul na vavřínech a jako herec pracuje dál. Po dvanácti letech trochu přesedlal na jiné odvětví herectví a dalo by se říci, že o něco fyzicky náročnější. Je totiž hlavní hvězdou nového seriálu o elitní jednotce Navy SEALs, kde hraje Jasona Hayese, vedoucího poddůstojníka jednotky, kterému umřel kamarád. Jason se s jeho smrtí těžce vyrovnává, ale během prvních dvaadvaceti dílů první řady, kterou si televizní kanál NBC objednal už v roce 2017, hlavní postavu čeká několik náročných misí.

David Boreanaz je na svých sociálních sítích velice aktivní, takže se o natáčení jeho nového seriálu dozvídáme opravdu hodně. Uvidíte i fotky ze zákulisí, odkud pochází i jeho fotka jako zkrvaveného vojáka. Elitní jednotka se totiž musí často vypořádat s výbuchy a střelbou.

Postava Jasona se od té ze Sběratelů kostí sice na první pohled vzdaluje nejvíce, jak to jde, ale něco Boothe a Jasona přece jen spojuje. Booth ze Sběratelů kostí je totiž také bývalým vojákem. Tento fakt herce a představitele seriálového detektiva prý přitahoval nejvíce. O čisté límečky jde Davidovi Boreanazovi až v poslední řadě.

Poslední řadu Sběratelů kostí uvidíte na Prima LOVE každé úterý ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.