Je Booth ze Sběratelů kostí opravdu potomkem atentátníka na prezidenta Lincolna?

Sběratelé kostí XII (2) - upoutávka

Mohl by být Booth opravdovým potomkem prvního atentátníka na amerického prezidenta?

Co uvidíte ve 12. a také poslední řadě Sběratelů kostí?

V úspěšném americkém seriálu Sběratelé kostí uvidíte další díly, které uzavřou celý příběh. Kromě návratu starých postav se dozvíte, jak dopadnou postavy Bootha a Kůstky.

Co ale zhlédnete v úterním dílu? Tým vyšetřovatelů prověřuje smrt člověka, který vytvořil inteligentní roboty pro pomoc autistickým dětem. Kůstka během toho připravuje oslavu narozenin…

Více uvidíte už toto úterý na Prima LOVE ve 20.15.

Může být Booth přímým potomkem atentátníka na Abrahama Lincolna?

Fanoušci seriálu už moc dobře vědí, že scenáristy Sběratelů inspirují skutečné případy. Čím jsou hroznější, tím jsou pro seriál zajímavější. Tvůrci hledají zajímavé novinové titulky a skutečné případy interpretují ve Sběratelích kostí po svém. Přiznávají, že někdy je to poněkud morbidní. Zároveň se čas od času stane, že skutečnost „kopíruje“ fiktivní události, ke kterým dojde na televizní obrazovce.

CO NEVÍTE O BOOTHOVI? PROŠEL SI ZÁVISLOSTÍ...

A proto si spousta lidí sledujících Sběratele kostí může pomyslet, že možná není náhoda, že se v seriálu poměrně pravidelně objevují narážky na to, že agent Booth je přímým potomkem Johna Wilkese Bootha. John Wilkis Booth byl totiž muž, jenž spáchal atentát na amerického prezidenta Abrahama Lincolna, v historii Severní Ameriky je tedy jedním z těch, na které se nezapomíná.

9 VTIPNÝCH KOMPLIMENTŮ BOOTHA KŮSTCE

5 SARKASTICKÝCH HLÁŠEK BOOTHA ZE SBĚRATELŮ KOSTÍ

Historikové však odmítají veškeré myšlenky, že by domnělý předek Bootha mohl být známým atentátníkem. John Wilkes Booth byl prvním vrahem amerického prezidenta v dějinách, a tak jeho život podrobně zkoumalo mnoho odborníků. Nikdy se jim nepodařilo najít vůbec jakýkoliv důkaz o tom, že by se Wilkes Booth někdy oženil nebo měl, byť i nemanželské děti.

Naše divoká fanouškovská fantazie je tedy (díkybohu) úplně mimo.

Sledujte Sběratele kostí na Prima LOVE v úterý ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.