Premiéra poslední řady Sběratelů kostí: Co o ní nevíte?

Všechno krásné musí jednou skončit. To platí i o oblíbených seriálech, jako jsou Sběratelé kostí. Na Prima LOVE budete mít od úterý tu čest vidět, jak se příběh Kůstky a Bootha ubírá ke konci. Premiéra 12. řady Sběratelů kostí je tady. A pokud ji nestihnete v televizi, můžete se podívat online.

Co uvidíte ve 20.15 na Prima LOVE? Premiéru Sběratelů kostí!

Ve dvanácti nových, závěrečných epizodách uvidíme oblíbené tváře a hvězdy z dřívějších dob, ale i bývalou lásku jednoho ze dvou hlavních hrdinů. Zažijeme další svatbu, dramatický hon na sériového vraha nebo vzrušující detektivní práci v přestrojení na dřevorubeckých závodech a demoličním derby. Manželství doktorky Brennanové a agenta Bootha se navíc ocitá před těžkou zkouškou. O nových, zvlášť krvavých vraždách ani nemluvě!

Co o 12. řadě Sběratelů kostí nevíte?

Sběratelé kostí jsou jedním z nejúspěšnějších krimiseriálů současnosti. Jeho hrdinové se pohybují na televizní obrazovce už 12 let. Aktuální 12. řada je poslední.

Ve 12. řadě se vracejí postavy známé z předchozích epizod: bývalý zaměstnanec Jeffersonova institutu dr. Zack Addy, bývalý agent FBI Tim „Sully“ Sullivan, který měl vztah s doktorkou Brennanovou, a bývalý Boothův psychiatr Gordon Wyatt – hrají je Eric Millegan, Eddie McClintock a Stephen Fry.

Emily Deschanel si díky Sběratelům kostí poprvé zkusila režii. Režírovala první epizodu 12. řady.

David Boreanaz režíroval poslední epizodu 12. řady, která je zároveň posledním dílem celého seriálu. Boreanaz celkem režíroval 11 epizod Sběratelů kostí a jeden díl spřízněného spin-offu Šestej smysl. Poprvé si vyzkoušel režii na jedné epizodě seriálu Angel, ve kterém hrál hlavní roli.

Legendární herečka Betty White (Golden Girls, Nouzové přistání), která si zahrála už v 11. řadě Sběratelů kostí jako forenzní antropoložka dr. Beth Mayerová, se znovu objevuje v 12. sérii. Emily Deschanel tvrdí, že Betty White odjakživa zbožňuje.

Sledujte 12. řadu Sběratelů kostí každé úterý ve 20.15 na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.