Exkluzivní ukázka: Falešnou pizzou vás šéf Pohlreich přesvědčí, že používat selský rozum v kuchyni se vyplácí!

Přesně tohoto jednoduchého tvrzení se drží oblíbený šéfkuchař Zdeněk Pohlreich v novém pořadu Šéfem za pár minut. V každém dílu představí několik velmi lahodných a přitom ekonomicky velmi úsporných pokrmů, které si zvládne připravit skutečně každý. Tenhle recept z premiérového dílu vše dokazuje!

Ač recept na falešnou pizzu může zprvu v někom vzbuzovat až nedůvěřivý úsměv, když jej vyzkoušíte, zamilujete se. Šéf Zdeněk Pohlreich tuhle vypečenou a voňavou lahůdku připraví hned v premiérovém dílu svého nového pořadu Šéfem za pár minut.

Lehce falešná pizza Zdeňka Pohlreicha v exkluzivní předpremiéře:

Oblíbený šéfkuchař Zdeněk Pohlreich vám v novém pořadu ukáže, že i z obyčejných surovin se dají vytvořit neobyčejná a velmi chutná jídla. Hlavním mottem této kuchařské série je: Používat selský rozum v kuchyni se vyplácí.

Pořadem Šéfem za pár minut se televize Prima vrací ke kořenům kuchyně, ke zdravému, chutnému a ekonomickému vaření z dostupných surovin, které se při vaření dají vytěžit beze zbytku. To vše bez ztráty kvality či pestrosti připravovaných pokrmů.

Šéfovy praktické tipy na rodinné vaření ze surovin, které stoprocentně máte doma, uvidíte poprvé ve čtvrtek 29. října ve 22:55 nebo v repríze v neděli 1. listopadu od 10:30 na Primě.

Více o novém pořadu Šéfem za pár minut napoví televizní upoutávka:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.