Šéfem za pár minut: Ochutnejte domácí krutony v jídlech od Zdeňka Pohlreicha a už nikdy nevyhodíte staré pečivo!

Příprava voňavých domácích krutonů ze starého pečiva a polévky a salátu, kde je následně můžete využít, vám zabere pár minut. A výsledek? Chuťově geniální! Staňte se Šéfem za pár minut s další porcí receptů od Zdeňka Pohlreicha a Ivety Fabešové na rodinné vaření ze surovin, které má doma každý. Dívejte se ve 22:55 nebo v repríze v neděli od 10:30 na Primě. Nejjednodušší dobroty z dílu můžete vyzkoušet hned podle exkluzivní ukázky receptů.

„Jídlo se nemá vyhazovat. Nikdy. Vždycky má člověk vyvinout maximální úsilí, aby ho nějakým způsobem zpracoval,“ říká Zdeněk Pohlreich a v dalším premiérovém dílu pořadu Šéfem za pár minut obratem promění starší rohlíky v křupavou lahůdku v podobě domácích krutonů. Připraví k nim klasiku v podobě klasické české hrachové polívky a italský salát panzanella.

Podívejte se na recepty na domácí krutony, salát panzanella a českou hrachovku:

Domácí krutony jsou však v tomto dílu ale jen třešničkou na dortu. Šéf Pohlreich toho ukáže mnohem více. Z hlavních chodů představí například recepty na pečené uzené koleno s červeným zelím, na burger s uzeným vepřovým kolenem, které mu zbylo z předešlého jídla, doplněný salátem coleslaw. Cukrářka Iveta Fabešová se postará o sladkou tečku v podobě malinových tartaletek z mandlového lineckého těsta.

Šéfem za pár minut premiérově se středu ve 22:55 nebo v repríze v neděli v 10:30 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.