Životní styl

1. září 2020 06:00

Exkluzivní ukázka: Michal požádá Mery v seriálu Sestřičky o ruku. Jak se bude Mery tvářit?

Vztah mezi Mery a Michalem ustál mnoho turbulencí. Nyní se Michal osmělí a Mery požádá o ruku. Jak to dopadne? Na to se podívejte ve 3. epizodě seriálu Sestřičky Modrý kód, kterou Prima vysílá ve středu ve 20.15. Podívat se na ni můžete ale už teď on-line v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Po nevydařeném vztahu s Davidem Hofbauerem Mery konečně našla štěstí v náruči Michala. I když to s ním coby samorostem a lékařem bez hranic nemá úplně jednoduché, je konečně spokojená. V posledním díle seriálu Sestřičky Modrý kód ale Michal málem při záchranářské akci přišel o život. Rasputin a Prokop Hlinka se o něj ale na sále naštěstí postarali a život mu zachránili. Jenže Michal, jakmile se probere z bezvědomí, nemyslí na nic jiného než na to, kdy se vrátí do práce, což Mery logicky popudí. Podívejte se na její reakci ve videu:

Michal navíc vůbec nechápe, co Mery tak naštvalo. Dokonce se zeptá Emy, co má Mery za problém. Ema mu otevřeně všechno vysvětlí a Michal si po svém přebere, že se Mery zdá nezodpovědný. Rozhodne se proto učinit zásadní kroky, a to dokonce i ten nejzásadnější – požádá Mery o ruku!

Sledujte žádost o ruku v sestřihu ze seriálu Sestřičky:

Jak se bude Mery na tento nečekaný návrh tvářit? Na to se podívejte ve středu ve 20.15 na Primě v premiérové epizodě seriálu Sestřičky Modrý kód. Nebo si 3. epizodu zkoukněte v exkluzivní předpremiéře on-line v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek
Štítky Modrý kód Sestřičky TV Prima Grigorij Jefimovič Rasputin

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.