Exkluzivní ukázka ze seriálu Sestřičky: Mery se naveze do Davida. Ustojí to jeho ego?

Sestřičky (43) - upoutávka

Co se škádlívá, to se rádo mívá. Přesně to platí i v případě Mery a Davida ze seriálu Sestřičky. Jenže jak se zdá, tihle dva dokážou v hádkách zařadit pořádně vysoké obrátky. Za co Mery svého ex zkritizuje? A co na to David?

Jak to mezi Mery a Davidem pne, o tom se můžete přesvědčit v exkluzivní ukázce ze středeční epizody.

Hádka mezi Mery a Davidem

A to je teprve začátek, bude rozhodně ještě hustější atmosféra.

Vypadá to totiž, že David, ačkoliv je precizní operatér, zanedbal svoje lékařské povinnosti. Zjistěte víc o tom, co David mohl vypustit a čím Mery tak pije krev.

Zanedbal David svoje povinnosti?

Na Katku možná čeká velké překvapení. Jestlipak je krásná tmavovláska, která se zřítila z motorky a přivezli ji s poraněnou nohou, spřízněná s jejími rodiči? Že by přece jen měli něco společného se šlechtickým rodem Kinských?

A navíc je ještě ke všemu úplně evidentní, že se krásce s modrou krví líbí Maty. Jak bude Maty, který řeší potíže s Laurou, reagovat na její zamilované pohledy z nemocničního lůžka?

Kdo se doopravdy nevzdává nebo alespoň ne nadlouho, to je „major“ Naďa. Havlena je sice za mřížemi, ale pořád existuje velké riziko, že se z toho dokáže vysmeknout.

Havlena je nebezpečný živel, přesvědčte se:

U Kratochvílových to vypadá na velké napětí. Klapne vysněné místo fyzioterapeuta u biatlonové reprezentace? A jestliže ne, tak jak se semknutá rodina zařídí, aby mohl táta dostudovat?

Sledujte seriál Sestřičky na Primě ve středu večer od 20:15.