Životní styl

30. listopadu 2020 05:59

Sandra Nováková: Jednou už ze svatby utekla, bude se to opakovat i podruhé?

Iniciativa Sestřičky sestřičkám

Letošní rok byl pro herečku Sandru Novákovou, představitelku doktorky Saši Růžičkové ze seriálu Sestřičky, svým způsobem zlomový. V únoru ji po sedmileté známosti požádal o ruku její partner, režisér Vojtěch Moravec, se kterým mají pětiletého syna Mikuláše. V čem je háček? To se dočtete níže. Už teď si ale můžete užít Sandru Novákovou coby Sašu Růžičkovou v seriálovém maratonu Sestřiček a Modrého kódu on-line bez jediné reklamy po dobu 24 hodin!

Se sňatkem Sandra Nováková nadšeně souhlasila a podle tradice do roka a do dne by tedy veselka měla být co nevidět. Má to ovšem háček. Sandra už jednou před svatbou měla, ale skončilo to fiaskem. Před devíti lety, kdy prožívala velkou lásku s o třináct let starším producentem Janem Nejedlým, došlo k zásnubám přímo na silvestra během romantické dovolené na Srí Lance. Další rok měli v plánu říct si ANO na exotických Bahamách. „Bude to mejdan! Když už, tak už! Co se týče příjmení, přemýšlím nad tím, že si asi Nováková nechám, ale Nejedlá budu také. Takže bude Nejedlá Nováková,“ prozradila tehdy.

Užijte si Sandru Novákovou v seriálu Sestřičky 24 hodin bez reklam a s dalšími výhodami:

I to svědčí o tom, jak to mezi nimi bylo vážné. Nakonec k obřadu ale vůbec nedošlo a přišel nečekaný rozchod. Zatímco herečka důvod nikdy veřejnosti nesdělila, její bývalý přítel ledacos naznačil. „Z mé strany to nebylo. Ona se tak rozhodla. Je zatím jeden mladý režisér. Jsem z toho úplně rozbouranej. Byli jsme spolu pět let. Tohle jsem nečekal,“ sdělil Nejedlý.

Už v pubertě Sandra prožívala dosti bouřlivé období. Nutno dodat, že byla pěkné kvítko. „Zpětně bych to svoje dospívání nejraději zakázala, kdyby to šlo. Vyváděla jsem hrozné věci,“ potvrdila herečka. Matka ji dokonce vyhodila z baráku, protože si s ní už nevěděla rady. Ona si s tím ale těžkou hlavu nedělala. Šla bydlet ke klukovi, kterého znala sotva pár hodin. „Chvíli trvalo, než můj život nabral ten správný směr,“ přiznala.

Podívejte se na scénu ze seriálu Sestřičky:

Věřme tedy, že je na dobré cestě, historie se opakovat nebude a od oltáře už neuteče. Bylo by hezké, kdyby s Vojtou už kvůli synovi Mikulášovi svoji lásku stvrdili oficiálně a stali se plnohodnotnou rodinou. „Jsem šťastná a spokojená jak v profesním, tak i v soukromém životě,“ prozradila nedávno Sandra, která si užívá i natáčení seriálu Sestřičky Modrý kód, kde přitom hraje nesympatickou potvoru. „Hrát negativní postavu, mrchu je to nejlepší. Pro mě to byla od začátku velká výzva. Do té role jsem zařadila všechny zlé lidi, které jsem kdy v životě potkala,“ prozradila s úsměvem.

Minulý týden diváci mohli zhlédnout i její milostnou scénu. Doma se na ni se svým partnerem, který se mimochodem na seriálu podílí jako jeden ze tří režisérů, ale raději nedívala. „Tento díl naštěstí Vojta nerežíroval. Jak to pak večer dávali v televizi, raději jsem ho poslala pryč. (smích) On je ovšem profesionál a bere to v pohodě. Když jsme spolu natáčeli film Matky, kde jsem měla velkou líbačku s Vaškem Neužilem, Vojta ji dokonce několikrát chtěl opakovat, aby ji měl natočenou vícekrát i z bližších úhlů,“ vylíčila Nováková.