Seriály a filmy

14. února 2021 05:59

Sestřičky a samé hádky. Maty a Laura, Mery a David, David a Žák. Co se to děje?

Skoro by se dalo říct, že v nemocnici Rubava je pořádně dusno. Napětí eskaluje hned na několika frontách. Jak to všechno dopadne? Sledujte seriál Sestřičky na Primě v pondělí od 20:15.

Primář Žák a David se ne a ne dohodnout, kdo se vrátí na operační sál pracovat a za jakých podmínek. Už došlo i na křik a vyhrožování.

Jak se můžete sami přesvědčit ve videu ze seriálu Sestřičky:

Ani Maty to rozhodně nemá lehké. Netuší, co je Laura zač a proč reaguje tak prudce. Na druhou stranu… tohle by možná naštvalo i holku, která „hraje“ rovinu. Mrkněte se, čím David hodně šlápnul vedle.

Nervy tečou už i Emě, protože termín soudu se blíží a její právník si nevede zrovna dobře. Ema také umí pěkně vybouchnout.

Ema má ovšem na špatnou náladu docela nárok. Případ, který tentokrát řeší, je velmi náročný. Co způsobuje záhadná zranění plaché hluchoněmé dívence, kterou přivezli na oddělení? Jak si Ema poradí s fanatickým otcem? Naštěstí je paní doktorka pořádně energická bytost.

Uznejte sami podle sestřihu:

O tom, že to mezi Mery a Davidem stále jiskří, vůbec nemůže být pochyb. Ti dva jdou ale ode zdi ke zdi.

Napřed náhodné doteky…

… A pak hádka před nemocnicí jako hrom:

Jediný, kdo má důvod k radosti je asi Naďa. Její úsilí dostat Havlenu za mříže, čeká výrazný posun. Ale hlavně se na ni možná ani tak moc nezlobí muž, který ji rozhodně zaujal – Havlenův tchán Břetislav Cach. Jak si ale sympaťák Cach poradí s informací, že je jeho dcera provdaná za vraha? Leccos se dá vyčíst z jeho tváře.

Sledujte seriál Sestřičky na Primě pondělí od 20:15 hodin.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.