Sestřičky řeší: Maty obětí intrikánky? Jak je to s těhotenstvím Laury?

Sestřičky (40) - upoutávka

Aby si udržely vysněný vztah, jsou někdy ženy schopné ledasčeho. Platí to i pro Lauru? Ta zařizuje společné bydlení s Matym a básní o svém těhotenství. Ale… Co když je všechno jinak?

Zatímco Maty svojí dívce nemá jediný důvod nevěřit, Sestřičky Katka s Barčou jsou úplně jiného názoru. Podezírají Lauru z podvodu a mají k tomu pádné důvody. Na druhou stranu jim fingované těhotenství připadá jako opravdu hodně silné kafe. Byla by Laura něčeho takového schopná? Podívejte se na exkluzivní ukázku už teď.

Sestřičky Katka s Barčou jsou překvapené:

Možná si Katka Matyho zakázala, jenže lásce neporučíš, a tak si svoji krásnou zrzavou hlavinku láme záhadou kolem těhotenství stále víc. Semínko pochybností je zaseto… Ale zatímco Katka je spíš zdrženlivá, Barča je určitě mnohem akčnější. Jestli je Laura opravdu lhářka, rozhodně jí nezávidíme!

David nemá stání

Sebrat chirurgovi možnost operovat, to je jako natahovat ho na skřipec. Už mladý doktor Sova to kdysi definoval úplně jasně – „Jsem tím nemocnej. Prokletej.“ – říkal v legendární Nemocnici na kraji města. Zdá se, že David už také nemá stání.

Babička Major má plán

Mafián Havlena to sice ještě netuší, ale už se nad ním stahují mračna. Když si babička Naďa vezme něco do hlavy, je jasné, že se svého záměru nepustí. A tentokrát zvolila opravdu silný kalibr. Půjdou na to s Jarkou přes svádění.

Nový muž na scéně – Havlenův tchán Břetislav Stach – je štramák a šarmér. Jak jinak, když ho hraje Pavel Nový. Přečtěte si více o tom, jak dopadlo setkání s Danielou Kolářovou po čtyřiceti letech.

Bohužel ve velkém nebezpečí jsou i důvěřiví Kratochvílovi, kteří neposlouchají Zuzčiny rady a dál si doslova „chovají na prsou hada“. Věříte Tomášovi? My si tedy myslíme, že takhle se člověk s čistým svědomím a bezúhonnou minulostí po ulici rozhodně nepohybuje.