Sex na lékařském pokoji. Exkluzivní video z dalšího dílu seriálu Sestřičky

Ustát lásku na pracovišti, to není nikdy snadné. Zdá se, že Mery a David to zvládají jen tak tak. Podívejte se na exkluzivní ukázku z dalšího dílu seriálu Sestřičky. Prozradí se ti dva? Přijde na něco Michal? Dívejte se na Sestřičky v pondělí od 20:15 hodin.

Lékaři a sestřičky se často ocitají v podezření, že spolu něco mají. Stejně jako piloti a stevardky. V případě Mery a Davida se ovšem dohady kolegů, kteří je po očku sledují, zakládají na pravdě. Oni dva spolu opravdu „něco“ mají. A to něco už znovu není jen v rovině zamilovaných pohledů, ale došlo i na pěkně žhavé doteky. Nedávno David skoro přepadl Mery na chatě a teď se scházejí v lékařském pokoji.

Příležitost dělá zloděje. Mery se sice brání, nerada by přišla o hodného Michala, ale David je hodně úporný a nedá si říct. Stačí se rozhlédnout po chodbě, jestli nikdo nejde, otevřít dvěře lékařského pokoje a otočit za sebou klíč. Zdá se, že jediný, kdo opravdu nic netuší a ještě si dělá výčitky, že není dost empatický, je Michal. Zatímco on přemýšlí, jak by svoji ženu potěšil, Mery zatím prožívá vášnivé doteky se svým expartnerem.

Mery a David v hodně žhavém objetí na lékařském pokoji

Na vášní nabitý díl seriálu Sestřičky, kde se Mery s Davidem opět sblíží, sledujte v pondělí ve 20:15 na Primě nebo se na něj podívejte už teď v on-line předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.