zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Sex na lékařském pokoji. Exkluzivní video z dalšího dílu seriálu Sestřičky

Mery a David v objetí
Autor: achiv FTV Prima Mery a David v objetí
Jana Divišová , Vydáno: 04.03.2021
Ustát lásku na pracovišti, to není nikdy snadné. Zdá se, že Mery a David to zvládají jen tak tak. Podívejte se na exkluzivní ukázku z dalšího dílu seriálu Sestřičky. Prozradí se ti dva? Přijde na něco Michal? Dívejte se na Sestřičky v pondělí od 20:15 hodin.

reklama

Lékaři a sestřičky se často ocitají v podezření, že spolu něco mají. Stejně jako piloti a stevardky. V případě Mery a Davida se ovšem dohady kolegů, kteří je po očku sledují, zakládají na pravdě. Oni dva spolu opravdu „něco“ mají. A to něco už znovu není jen v rovině zamilovaných pohledů, ale došlo i na pěkně žhavé doteky. Nedávno David skoro přepadl Mery na chatě a teď se scházejí v lékařském pokoji.

Příležitost dělá zloděje. Mery se sice brání, nerada by přišla o hodného Michala, ale David je hodně úporný a nedá si říct. Stačí se rozhlédnout po chodbě, jestli nikdo nejde, otevřít dvěře lékařského pokoje a otočit za sebou klíč. Zdá se, že jediný, kdo opravdu nic netuší a ještě si dělá výčitky, že není dost empatický, je Michal. Zatímco on přemýšlí, jak by svoji ženu potěšil, Mery zatím prožívá vášnivé doteky se svým expartnerem.

Mery a David v hodně žhavém objetí na lékařském pokoji

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Sestřičky (48) Sex na lékařském pokoji

Na vášní nabitý díl seriálu Sestřičky, kde se Mery s Davidem opět sblíží, sledujte v pondělí ve 20:15 na Primě nebo se na něj podívejte už teď v on-line předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:

reklama

Související témata: Sestřičky , mery a david , mery a hofbauer , iPrima.cz sestřičky , seriál sestřičky

reklama

Přečtěte si také

reklama