Carmen Mayerová v seriálu Sestřičky: Ze svůdnice nemohoucí stařenka!

Takhle legendární herečku neznáme! Jako Alzheimerem zkoušenou stařenku uvidí dnes diváci seriálu Sestřičky herečku Carmen Mayerovou (76). Jinak vždy dokonale upravenou a s grácií stárnoucí dámu pozná málokdo! Seriál Sestřičky Modrý kód sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě.

Bez líčidel, s neupravenými vlasy a bolestí ve tváři. V takovém stavu přivezou dnes večer záchranáři Nemocnice Rubava v seriálu Sestřičky paní herečku Carmen Mayerovou. Žádá si to její role pacientky Pivoňkové.

Podívejte se video ze seriálu Sestřičky Modrý kód:

„Je to stará nemocná paní, která trpí Alzheimerovou chorobou, udělá se jí špatně a rychlá ji přiveze do nemocnice. A tak jsem tu, jak mě pánbůh stvořil,“ naráží Carmen Mayerová na skutečnost, že se před kamerou objeví naprosto bez make-upu.

„Celý život jsem byla odsouzena k rolím svůdnic, krasavic a nevěrných potvor, takže jsem ráda, když přijde i nějaká chudinka ušlápnutá, skromná. Tuhle roli jsem přijala ráda,“ říká Carmen Mayerová, která má se stařeckými chorobami bohužel své zkušenosti. „Pečovala jsem o maminku, která měla demenci a Parkinsona, i svou celoživotní přítelkyni jsem zažila v katastrofálním stavu. Hrát to je ale něco jiného, říkám si, nedej Bůh, aby mě něco takového také potkalo,“ dodává zamyšleně.

Celý rozhovor s Carmen Mayerovou přinese dnešní vydání pořadu SHOWTIME v 19.55 na Primě a CNN Prima NEWS. Carmen Mayerovou v seriálu Sestřičky uvidí diváci dnes ve 20.15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.