Carmen Mayerová v seriálu Sestřičky: Ze svůdnice nemohoucí stařenka!

Takhle legendární herečku neznáme! Jako Alzheimerem zkoušenou stařenku uvidí dnes diváci seriálu Sestřičky herečku Carmen Mayerovou (76). Jinak vždy dokonale upravenou a s grácií stárnoucí dámu pozná málokdo! Seriál Sestřičky Modrý kód sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě.

Bez líčidel, s neupravenými vlasy a bolestí ve tváři. V takovém stavu přivezou dnes večer záchranáři Nemocnice Rubava v seriálu Sestřičky paní herečku Carmen Mayerovou. Žádá si to její role pacientky Pivoňkové.

Podívejte se video ze seriálu Sestřičky Modrý kód:

„Je to stará nemocná paní, která trpí Alzheimerovou chorobou, udělá se jí špatně a rychlá ji přiveze do nemocnice. A tak jsem tu, jak mě pánbůh stvořil,“ naráží Carmen Mayerová na skutečnost, že se před kamerou objeví naprosto bez make-upu.

„Celý život jsem byla odsouzena k rolím svůdnic, krasavic a nevěrných potvor, takže jsem ráda, když přijde i nějaká chudinka ušlápnutá, skromná. Tuhle roli jsem přijala ráda,“ říká Carmen Mayerová, která má se stařeckými chorobami bohužel své zkušenosti. „Pečovala jsem o maminku, která měla demenci a Parkinsona, i svou celoživotní přítelkyni jsem zažila v katastrofálním stavu. Hrát to je ale něco jiného, říkám si, nedej Bůh, aby mě něco takového také potkalo,“ dodává zamyšleně.

Celý rozhovor s Carmen Mayerovou přinese dnešní vydání pořadu SHOWTIME v 19.55 na Primě a CNN Prima NEWS. Carmen Mayerovou v seriálu Sestřičky uvidí diváci dnes ve 20.15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.