zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Drsná rvačka o Mery v seriálu Sestřičky! Michal s Davidem jdou do sebe

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Žaneta Dernerová , Vydáno: 01.05.2021
Začíná boj o Mery! Kdy přesně dosud klidnému Michalovi přeteče jeho pohár tolerance vůči Davidovi? To se dozvíte v exkluzivní ukázce z pondělního dílu seriálu Sestřičky.

reklama

Poté, co vyplave na povrch nevěra Mery a ta se odstěhuje od Michala k Davidovi, by se mohla dusná atmosféra mezi milostným čtyřúhelníkem v Rubavě krájet. Smířlivý Michal se snaží k nezáviděníhodné situaci přistupovat s nadhledem a chce se s Mery bez zbytečných scén na všem domluvit. Sama Mery je ale z Michalova klidu nervózní, a dokonce si trochu i přeje, aby vybouchnul. Přestože to její kamarádky nechápou a radí jí, ať je ráda, že to Michal bere v poklidu, Mery si nemůže pomoct. Že by čekala předzvěst něčeho horšího?

Nakonec se ukáže, že obavy Mery byly opodstatněné. Při přebírání nových pacientů se potká Michal s Davidem a dojde k hádce o to, jakého pacienta si kdo vezme na starost. Sebevědomý David si neodpustí poznámku, že těžší případy si bere vždy on a v danou chvíli je v nemocnici ten nejlepší doktor.

Davida od Michala nikdo neodtrhne.
Autor: FTV Prima Davida od Michala nikdo neodtrhne.

To už Michal nevydrží a jednu mu vrazí přímo na urgentu před zraky všech přítomných. Jak tohle dopadne? Vyvodí z téhle eskapády primář Žák nějaké důsledky? A jak bude reagovat Mery?

Na vyhrocený díl Sestřiček se můžete těšit již v pondělí od 20:15 na televizi Prima.

reklama

Související témata: Sestřičky , Michal Tomášek , David Hofbauer , hromadná rvačka , Exkluzivní ukázka

reklama

Přečtěte si také

reklama