Ema úplně v koncích zvažuje potrat. Jak se rozhodne?

Dlouho dávala přednost kariéře a teď, když konečně čeká vytoužené dítě, jí hrozící kriminál přivedl až k myšlenkám na potrat. Ne, že by ostatní hrdinové seriálu Sestřičky neměli starosti. Ema je z nich ale momentálně asi v nejsvízelnější situaci. Sledujte premiérový díl v pondělí od 20:15 na Primě.

Podívejte se, jak Ema překvapí svého lékaře:

Ema naštěstí není na těžkosti sama. Z Rasputina se klube chlap, o kterého je možné se opřít. Znáte to pořekadlo, že existují pouze dva druhy mužů: batoh a strom? Batoh musíte vláčet a o strom se můžete opřít. Tak právě pro Rasputina platí, že je strom. Podívejte se, jak se tváří, když se dozví, že Ema zvažuje potrat. Co Rasputin vymyslí, aby situaci vyřešil?

Saša s Lukášem prožívají naopak hodně šťastné chvíle. Tolik to mezi nimi jiskří, že si nedají pokoj ani na operačním sále. Podívejte se, jak se k sobě mají:

Všechno by bylo zalité sluncem, kdyby Lukáš a jeho babička netrvali na tom, že vypátrají viníky smrti Lukášových rodičů a dovedou je před soud. Saša moc dobře ví, s čím si zahrávají. Podaří se jí oba od pomsty odradit? Podívejte se, jak Lukáš reaguje:

Katka se netrápí jen nešťastnou láskou k Matymu. Daleko víc ji teď zaměstnává volání vlastní krve, což hlavně její adoptivní maminka velmi špatně snáší. Jenže Katka si nedá říct a vyráží dokonce do dětského domova, ze kterého pochází. Poslechněte si její argumenty:

A kolem Kratochvílových se nejspíš stahují pořádně černá mračna. Alespoň Zuzka je o tom jednoznačně přesvědčená a rozhodne se jednat. Pozve si Míšina podezřelého nevlastního bratra Tomáše na kobereček. Hádka na sebe samozřejmě nenechá dlouho čekat.

Život se zkrátka se zdravotníky, kteří zachraňují životy v nemocnici Rubava, vůbec nemazlí. Sledujte nejnovější díly každé pondělí a středu na Primě od 20:15 hod.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.