Ema Vlčková se v seriálu Sestřičky opije na mol a vyrazí operovat. Co se stalo?

Ema je zodpovědná lékařka, který by nikdy neohrozila pacienta. Co se tak hrozného muselo stát, že na operační sál vyrazí s notnou dávkou alkoholu v krvi? Podívejte se na to v další epizodě seriálu Sestřičky Modrý kód už ve středu ve 20.15 na Primě.

Život Emy Vlčkové je v poslední době jako horská dráha. Silná, emancipovaná lékařka začíná zvažovat, že život osamělé vlčice možná není úplně to, po čem touží. Dokonce už se snažila najít i správné muže, respektive spíš nevědomého dárce, který by ji při nezávazném sexu oplodnil.

Tento plán jí ale nevyšel, proto se upnula k jinému řešení – k adopci, k níž ji inspiroval případ jedné z jejích pacientek. Ema už si dokonce vyhlédla v kojeneckém ústavu malou holčičku, kterou by si chtěla osvojit. Jenže realita je neúprosná. Jak se dozví od Viktora Žáka, který má s adopcí díky Vali dost zkušeností, ve svém věku a svobodném stavu už nemá šanci si holčičku osvojit. Tohle bude pro Emu velká rána, kterou se rozhodne zhojit alkoholem…

Naneštěstí, nebo spíš naštěstí ji v tomto stavu zahlédne Lukáš, který uvědomí Rasputina, a oba společně zasáhnou.

Podívejte se na to ve videu ze seriálu Sestřičky Modrý kód:

Ve středu ve 20.15 na Primě se v seriálu Sestřičky Modrý kód přesně dozvíte, co Emu tak ranilo. Nepůjde ale jen o negativitu, Emě nakonec přece jen svitne naděje. Od koho?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.