Extra ukázka: Z toho se Martin zblázní. Andy randí v seriálu Sestřičky s úhlavním nepřítelem!

Pamatujete si, jak dopadla kariéra Martina coby trenéra biatlonové reprezentace? Dost neslavně! A nyní jeho dcera začíná randit s někým, kdo je za Martinův pád přímo zodpovědný. Jak se bude na partnera své dcery tvářit? Na to se podívejte v pondělí ve 20.15 na Primě ve 14. epizodě seriálu Sestřičky Modrý kód.

Až donedávna se Andy Kratochvílová ani moc netvářila, že by měla o kluky zájem. Jak ale její máma Míša vypozoruje, cosi se změnilo. Ne, že by snad svoji dceru sledovala, to je pod její úroveň, nicméně čirou náhodou Andy s jejím novým objevem v parku zahlédne. A bude se hodně divit.

Andy totiž nerandí jen tak s někým, ale se synem podnikatele Hrbka. Ano, toho Hrbka, který stojí za Martinovým vyhazovem z reprezentace. Míša ale bude řešit jinou věc – má, či nemá Martinovi říct pravdu? S kým jiným by to měla probrat, než se svými kamarádkami Mery a Emou. Co jí poradí?

Podívejte se na sestřih ze seriálu Sestřičky Modrý kód:

Míše se samozřejmě spojení Andy a Hrbka vůbec nelíbí, nicméně mladý Hrbek ji poměrně hodně překvapí. Také Andy se dušuje, že její partner se od svého otce zásadně odlišuje.

Sledujte, jak Hrbek zaskočí Míšu přímo v nemocnici:

Za jakých okolností se Martin pravdu nakonec dozví? Za těch nejhorších – odchytne si ho sám Hrbek! Tohle nedopadne dobře…

Podívejte se na to ve 14. epizodě seriálu Sestřičky Modrý kód, kterou sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě nebo již nyní on-line v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.