Extra ukázky: Ema Vlčková se utrhla ze řetězu. Jde jí opravdu jenom o sex? Sledujte Sestřičky!

Doktorka Ema Vlčková nebyla nikdy moc na vztahy. To se ale prokazatelně mění. Mery bude z jejího chování dost šokovaná. Podívejte se na to už teď v extra ukázkách z pondělní epizody seriálu Sestřičky Modrý kód, kterou můžete sledovat v pondělí ve 20.15 na Primě nebo v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně právě teď on-line.

Za celou historii rubavského urgentu jsme Emu Vlčkovou nikdy neviděli po boku muže. To se ale mění, Ema Vlčková evidentně po nějakém muži touží. Jako svou první „oběť“ si nečekaně vybere kolegu z urgentu – lékaře Filipa Kodyma. Její svůdné návrhy a naprosto otevřená komunikace s Kodymem překvapí hlavně Mery. Ta totiž vůbec nechápe, co si od společného večera s Filipem Kodymem Ema slibuje. A navíc, jak Emu upozorní, Kodyma přece na urgentu nikdo nemá rád.

Podívejte se na ukázku z pondělní epizody seriálu Sestřičky:

To ale není zdaleka všechno! Filip Kodym Emu neuspokojí. Když se na urgentu objeví profesor, s nímž se z minulosti znají, a projeví o Emu zájem, lékařka na schůzku okamžitě kývne. Svědkem toho ale bude opět Mery, kterou Emino chování zarazí. Muž je totiž evidentně ženatý a na podobné chování, ať už z jeho, či Eminy strany, je Mery alergická. Také své kolegyni a kamarádce řádně vyčiní:

Proč se Ema chová tak, jak se chová? Na to se podívejte v 8. epizodě seriálu Sestřičky Modrý kód, kterou můžete sledovat v pondělí od 20.15 na Primě nebo on-line v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.