Extra video: Sestřičky Bára a Katka se vzepřou Libuši. Návštěvu márnice jí vrátí klystýrem

Na rubavském urgentním příjmu začíná houstnout atmosféra. Zdravotní sestra Libuše, pod kterou pracovním zařazením spadají také Katka a Bára, si na dvě mladé sestřičky vyloženě zasedla. Jenže teď přichází čas zasloužené pomsty. Podívejte se na to v pondělí ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Sestřičky Modrý kód nebo už teď v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Bára s Katkou se obě snažily se svou nadřízenou Libuší vycházet. Bohužel se to moc nedaří a Libuše dává holkm pořádně zabrat. Když už to konečně vypadalo, že si situace sedne, vytasí se Libuše s dalším neproveditelným a nepříjemným úkolem.

Zaúkoluje Katku s Barčou, aby se vypravily do márnice, kde na těle zemřelého mají najít chybějící náramek. Samozřejmě se potom ukáže, že si Libuše celou záležitost vymyslela.

Tohle jí holky nedarují. Když na urgent přiváží skupinu pacientů po otravě jídlem, rozhodne Mery o tom, že jim má Libuše provést klystýr. Libuši se ale do podobné záležitosti nechce, a proto jí zaúkoluje Báru s Katkou. Holky jí to ale tentokrát nedarují.

Podívejte se na extra ukázku ze seriálu Sestřičky Modrý kód:

Sestřičky Modrý kód sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.