Extra video: Vnadná sexbomba bude doučovat Martina. Jak se na ni bude tvářit Míša? Sledujte Sestřičky

Martin Kratochvíl se s vervou pustil do vysokoškolského studia, což Míša kvituje. To ale netuší, jaká konkurence jí ve vnadné spolužačce vyrůstá. Podívejte se už teď na ukázku ze středeční epizody seriálu Sestřičky Modrý kód, kterou sledujte na Primě chvíli po osmé večerní.

S vysokoškolským studiem se Martin dostává trochu do stresu, není totiž schopen se sám učit. Když nedávno navrhla Andy, že by možná stálo za to zařídit si na anatomii doučování někoho z řad spolužáků, Martin se nečekaně jejího nápadu chopí.

To ale Míša netuší a na doučování domluví Martinovi Emu. Jaké ale bude její překvapení, když zjistí, že si Martin pospíšil a doučování si sehnal sám, navíc v osobě vnadné Natálie.

Podívejte se na video ze seriálu Sestřičky Modrý kód:

Je pro Míšu opravdu Natálie takové riziko, jak se tváří Ema? Na to se podívejte ve středu ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Sestřičky Modrý kód, kterou můžete sledovat již nyní on-line v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.