Fair-play? To se v dnešní době nenosí. Podívejte se na video ze seriálu Sestřičky!

Seriál Sestřičky Modrý kód startuje již tuto sobotu 29. srpna ve 20.15 na Primě. Vedle známých tváří z rubavského urgentu se seznámíte i s novými hrdiny. Jedněmi z nich jsou i Kratochvílovi – sestřička Míša, její manžel Martin a dcera Andy. Pohodové rodince začíná hrozit velký problém. Jaký? Sledujte ukázku z první epizody nového seriálu!

Míša je zdravotní sestra, dobrá kamarádka vrchní Mery a doktorky Emy Vlčkové z rubavského urgentu. Aktuálně si Míša užívá mateřské dovolené se svým synem Olíkem. Její manžel coby vysoce postavený trenér biatlonu rodinu bez problémů zaopatřuje. Nyní se ale v rodinné pohodě objevuje zásadní trhlina. Martin totiž ve svém týmu odmítne tolerovat doping.

Smysl pro fair-play se ale obrátí proti němu. Dopující sportovec, kterému dá Martin stopku, je totiž synem vlivného podnikatele, který finančně podporuje biatlonový klub, kde Martin působí. Martin je sice stále přesvědčený o tom, že se tahle bouře přežene bez následků, realita ho ale vyvede z omylu.

Podívejte se na video ze seriálu Sestřičky Modrý kód:

Míša svého manžela sice podporuje, jenže účty a hypotéku někdo splácet musí. Mery přitom zrovna na rubavském urgentu řeší akutní nedostatek personálu. Hodně zaměstnanců přešlo na nově otevřený urgent do Ústí. Šikovná Míša by se jí proto na place víc než hodila. Svoji letitou kamarádku by samozřejmě v práci ráda znovu pravidelně vídala i Ema Vlčková. Jenže Míša nechce o návratu do práce nic slyšet…

Jak to nakonec dopadne? Vyslyší Míša prosby Mery a vrátí se do práce? To uvidíte v první epizodě seriálu Sestřičky Modrý kód, kterou Prima vysílá exkluzivně v předpremiéře v sobotu 29. srpna ve 20.15. Poté sledujte Sestřičky Modrý kód na Primě již v pravidelném čase vždy v pondělí a ve středu ve 20.15.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.