Gábina Koukalová se v seriálu Sestřičky vážně zraní. Kvůli Andy. Dívejte se v pondělí

Biatlon je sport, při němž může snadno dojít k úrazu. Během tréninku se takto zraní Gabriela Koukalová, a bude za to moct Andy. Jaké důsledky to pro ni bude mít? Sledujte seriál Sestřičky v pondělí ve 20:15 na Primě.

Martin chce Andy vytáhnout na výlet na trať, kde vyhrál své první zlato. Andy se ale ozve Gábina Koukalová, aby spolu trénovaly. Vinou Andy se ale stane vážná nehoda a Gábina se rázem ocitá jako pacientka na urgentním příjmu. Nebude z toho mít Andy problém? Sponzoři ani trenéři z toho radost mít nebudou. A Gábina si bude v Rubavě muset poležet.

Sledujte video:

Majorka Hartmanová pátrá po jménech ze seznamu jejího syna Rosti. Narazí na stopu mrtvé, dle Hartmanové samozřejmě zavražděn, novinářky. Zdá se ale, že kolem jejího syna bylo špíny plno… Lukáš začíná mít pocit, že by bylo možná lepší se v případu nevrtat, jeho babička je ale neoblomná.

Podívejte se na upoutávku další epizody seriálu Sestřičky:

Rodina Kinských je s Bojanovými rozhádaná a veškerý kontakt je přerušený. Alespoň to si myslí Ivana Kinská, která se domnívá, že Jiří Bojan zavinil coby špatný psychiatr smrt její matky. Protože byly ale rodiny dlouho nerozlučné a Jiřího nikdy jiný neviní, zbytek rodiny se s Bojanovými za Ivaninými zády normálně vídá. Katka v rámci práce v nemocnici, ale její otec Radek se s Jiřím vídá naprosto normálně.

Svědkem jednoho jejich náhodného setkání bude v nemocnici bohužel i Ivana. Hned jí dle přátelského výrazu jejího manžela a Bojana dojde, že se spolu ti dva pravidelně vídají. Velká scéna je samozřejmě na spadnutí.

Mrkněte se na Ivanin výbuch ve videu:

Paradoxně dojde k tomu, že se rozhádá nikoliv Ivana se svým manželem, ale se svou dcerou Katkou, která se matce bude snažit vysvětlit, jak se věci mají. Povede se jí to? Těžko.

Seriál Sestřičky Modrý kód sledujte v pondělí ve 20:15 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky gabriela koukalová sestřičky online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.