Katka chce rodičům oznámit, že ví, že je adoptovaná. Jak to v seriálu Sestřičky dopadne?

Iniciativa Sestřičky sestřičkám

Katka Kinská se od své pacientky, která pracovala v místním kojeneckém ústavu, dozvěděla, že je adoptovaná. Nyní se zmítá v tom, zda zjišťovat, kdo jsou její praví rodiče a také to, zda rodičům říct, že o své adopci ví. Jak to s Katkou a jejími rodiči dopadne? Dívejte se na to v pondělí v seriálu Sestřčiky od 20:15 na Primě.

Sestřička Katka je od momentu, co se dozvěděla, že její rodiče nejsou její biologičtí rodiče, zoufalá. Svým rodičům se vyhýbá, sama vlastně neví, jestli je na ně naštvaná, že jí neřekli pravdu, a dokonce ani neví, jestli jim chce říct, že je osvojená… Vyhýbat se rodičům ale nebude moci donekonečna a řešení se blíží!

Sledujte upoutávku další epizody seriálu Sestřičky:

U Kratochvílových je také „veselo“. Sebastian dělá Andy kvůli své uražené hrdosti ze života peklo a její rodiče se už na trápení své dcery nemohou koukat. Jakýkoliv jejich zásah ale spíše škodí.

Míša proto dochází k nečekanému závěru – všichni by se mohli vrátit zpět do Německa, kde bývali šťastní. A pro jistotu se rovnou vydá do příhraniční nemocnice, kam by mohla nastoupit. Její snaha se ale trošku mine účinkem...

Také poručice Hartmanová je kvůli odjezdu podezřelé ženy na Seychelly nespokojená. Všímá si toho i Lukáš, který ale neví, jak babičce zvednout náladu. Bohužel, žádná z taktik nefunguje.

Seriál Sestřičky sledujte v pondělí ve 20:15 na Primě!

Sdílejte článek