Lukáš je už konečně zpátky na světě. Proč ho v seriálu Sestřičky zdrogovali?

Pondělní epizoda seriálu bude řádně dramatická. Unesený Lukáš se sice ocitne na svobodě, ale bude pořádně zbídačený. A také Andy čeká studená sprcha… Seriál Sestřičky sledujte v pondělí od 20:15 na Primě.

U Kratochvílových se bude slavit, protože budou mít skvělý důvod. Jaký? Podívejte se na to ve videu:

Bohužel, nic není tak růžové, jak se zdá. Trénink na mistrovství Evropy je velmi nákladná věc, na kterou Kratochvílovi nemají. A získání sponzora se také nepovede. Který z rodičů Andy řekne, že se její životní sen nebude konat?

Na konci středeční epizody Sestřiček jsme viděli uneseného, spoutaného Lukáše na neznámém místě. Nevíme, kdo ho unesl, jen tušíme, že se bude jednat o akci vysoušení mokřadů, do něhož se pustila Lukášova babička Naďa ve snaze očistit jméno svého syna. Lukáš sám ale netuší, kdo jej unesl a ani to, co se kolem něj vlastně děje.

Upoutávka seriálu Sestřičky:

Neznámí únosci mu budou vyhrožovat, a dokonce ho i fyzicky napadnou a posléze zdrogují. Z naprosto neznámého důvodu pak Lukáše pustí. Ten ale skoro nebude schopen si zavolat pomoc. A když už se konečně dostane do nemocnice, jak první padne na Sašu, která ho akorát zpraží, protože si myslí, že se opil a zfetoval.

Sledujte to v sestřihu:

Emu Vlčkovou začíná vydírat muž, s nímž měla v rubavské hospodě potyčku kvůli jeho rasistickým řečem a následnému fyzickému útoku. Samotné je jí jasné, že ji může osočit z nepřiměřené sebeobrany. Muž po ní chce nemalý fyzický obnos a Ema bude muset vyřešit, zda má jeho vydírání na policii nahlásit, a tím pádem upozornit i na svůj hypotetický případ. To se Emě vzhledem k jejímu plánu založit s Raspustinem rodinu moc nehodí...

Seriál Sestřičky sledujte v pondělí ve 20:15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.