Lukáš se nečekaně zastane holek a vystoupí proti Libuši. Ta mu bude v seriálu Sestřičky hrozit vyhazovem

Že si zdravotní sestra Libuše na Báru s Míšou zasedla, to je očividné. Tentokrát ale zajde až příliš daleko. Nečekaně do odnese Lukáš, který se holek zastane. Podívejte se na to ve středu v další epizodě seriálu Sestřičky Modrý kód, kterou můžete sledovat od 20.15 na Primě.

Mery je na svatební cesty a Libuše ji aktuálně zastupuje v pozici vrchní sestry. Chápe to jako skvělou příležitost pro to dopřát Báře s Katkou další dávku buzerace. Když se dozví, že na urgentní příjem přivážejí dva bezdomovce po rvačce, vyšle sanitáře přeskládávat do skladu respirátory. Na Báru s Katkou tak zbývá nepříjemná povinnost oba pacienty umýt.

Libuše nicméně nedomyslí, že dva rozhádaní bezdomovci, ještě pod vlivem alkoholu, by na Báru s Katkou mohli zaútočit, a přesně to se stane. Naštěstí je svědkem činu Lukáš, který si s agresivními vejlupky poradí. Když mu ale dojde, že se o ně musely starat samy sestřičky, s Libuší si to bez ohledu na vzájemný pracovní vztah vysvětlí.

Podívejte se na to ve videu ze seriálu Sestřičky:

Libuše se samozřejmě Lukášovo chování dotkne a rozhodne se mu pořádně zaškodit, tohle si k ní troufat nebude. Jednoho z bezdomovců proti Lukášovi poštve, aby si na něj stěžoval. Jenže dojde k nečekanému dějovému zvratu. Jakému?

Na to se podívejte ve středu ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Sestřičky Modrý kód!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.