Seriály a filmy

21. dubna 2021 05:59

Mery přistižena při činu. Tohle si Michal v seriálu Sestřičky nezaslouží!

Sestřičky (60) - upoutávka

Z Michala Tomáška začínají Mery s Davidem dělat trošku užitečného idiota. Tentokrát se nebudou rozpakovat a Michala podvedou přímo v jeho domácnosti. Málem se jim to ale vymstí. Sledujte už teď exkluzivní ukázky ze středeční epizody seriálu Sestřičky.

Eliška bydlí u Lukáše doma. Srovnat se s tím nemůže Saša Růžičková, která na Elišku žárlí. Lukáš se jí snaží vysvětlit, že nápad ani není z jeho hlavy, že za všechno může jeho babička, která Elišku nechtěla nechat na pospas černým myšlenkám. To ale Sašu vůbec nezajímá a coby správně zhrzená milenka to dává Lukášovi „vyžrat“ až do dna. Jindy trpělivý Lukáš už toho začíná mít akorát tak dost…

Na Elišku se ale řítí další pohroma. Na urgent ji opět přiváží sanitka. Jak to? Srazilo ji totiž auto. Chvíli po jejím ošetření se před urgentem Saša setkává s jedním se známých, nechvalně proslulým místním gaunerem Robinem, který se až podezřele vyptává na Elišku. Saše je jasné, že tohle nebude jen tak. A její předtucha je správná. Jen Lukáš Saše odmítá věřit. Přitom Eliška je v problému namočená až po uši.

Sledujte ukázku ze středeční epizody seriálu Sestřičky:

Maty řeší pracovní nabídku do Velké Británie, zdá se mu, že je to přesně ta šance, kterou potřebuje. Nejraději by s sebou vzal i Katku, protože i pro ni by dle Matyho názoru byla zkušenost ze zahraničí k nezaplacení. Katka se ale na odjezd do Británie necítí.

Zuzana je naštvaná na Viktora. Myslí si, že Míše prozradil tajemství o jejím mateřství a tom, že je biologická matka Katky. Když se jí tak naskytne možnost Viktorovi řádně uškodit, s vervou sobě vlastní se chopí příležitosti – rozhodne se zastupovat vlivného byznysmena, který chce žalovat urgent. Viktor je v tom ale tentokrát fakt nevině… Při hádce s Viktorem se ale náhodou setká osobně s Katkou.

Jak budou oba biologičtí rodiče na nevědoucí Katku reagovat?

Pouto mezi Mery a Davidem začíná být stále silnější. Zároveň ale Michal naplánoval pro celou rodinu výlet do lázní. Mery se z výletu snaží všemožně vyvléct a má pádný argument – těhotenství a zdravotní stav. Pravý důvod toho, proč nikam nechce jet, je ale úplně jiný.

V domnění, že nic nehrozí, David navštíví Mery přímo u ní a Michala doma. Co se jeví jako vášeň a romantika ale možná dopadne pořádným průšvihem.

Sledujte exkluzivní video:

Podaří se Mery s Davidem zažehnat nebezpečí provalení jejich vztahu? A jak dlouho jej hodlají ještě skrývat? Na urgentu si lidí začínají všímat!

Seriál Sestřičky sledujte ve středu ve 20:15 na Primě nebo on-line v iPrima Videopůjčovně dříve než v televizi:

Sdílejte článek