Proč přestal David Hofbauer brát své léky? A co ho v seriálu Sestřičky Modrý kód postihne?

Nikdo pořád neví, jak se vlastně David Hofbauer v Rubavě ocitl. Cévní mozková příhoda ale změní jeho ochotu komunikovat a všichni se dozvědí, co za jeho zvláštním pobytem v Rubavě stojí. Sestřičky Modrý kód sledujte ve středu ve 20.15 na Primě.

David Hofbauer leží na urgentním příjmu. Stále odmítá komunikovat s okolím, nereaguje ani na Mery, ani na Rasputina. Každému už je jasné, že David vysadil své léky a odmítá je užívat. Nikdo nechápe proč. David navíc zničehožnic zmizí z nemocničního pokoje. Pátrání po celé nemocnici začíná. Proč David odešel? Rasputin nachází Davida zhrouceného ve skladech, zdá se, že utrpěl cévní mozkovou příhodu.

Podívejte se na upoutávku:

Jak se ukáže, tato negativní událost bude možná to, co změní Davidovu ochotu komunikovat. S Rasputinem konečně zapřede rozhovor, v němž se Rasputin dozví, co Davida vedlo k tomu přestat užívat léky, odejít z Anglie a žít v Rubavě mezi bezdomovci.

Sledujte ukázku ze seriálu Sestřičky:

Martin Kratochvíl je vynervovaný – čeká ho těžká zkouška z anatomie, navíc se trápí trestním oznámením, které na něj podal Hrubek a i přes Míšiny snahy z něj odmítá ustoupit.

Za Sašou Růžičkovou na urgent přijde starý rodinný známý Šimáček, jehož vnučka potřebuje vyšetřit. Lukáš zjišťuje, že se jedná o bývalého kolegu jeho otce. Když se naskytne možnost zúčastnit se banketu a divadelního představení, kde dotyčný také bude, Lukáš se začne snažit. Jeho plán ovšem stojí na tom, aby na akci šel se Sašou, která je na ni pozvaná. Protože má Saša pro Lukáše slabost, samozřejmě s jeho doprovodem svolí. Brzo jí ale dojde, že Lukáš nestál až tak o její přítomnost, jako o informace o svém otci. To se jí samozřejmě dotkne.

Sledujte ve videu, jak to Lukášovi vysvětlí. Tohle je konec jejich přátelství:

Seriál Sestřičky Modrý kód sledujte ve středu ve 20.15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.