Sabina Laurinová se bude v seriálu Sestřičky vdávat. Nebo ne? Podívejte se na rozhovor

Sabina Laurinová je jednou z hlavních postav seriálu Sestřičky Modrý kód a byla i u zrodu původního seriálu Modrý kód. Nyní to vypadá, že se na její postavu vrchní sestry Mery usměje štěstí. Konečně se jí dostane žádosti o ruku od muže, kterého miluje. Jak žádost dopadne? Sabina Laurinová to prozrazuje ve videorozhovoru. Epizodu seriálu Sestřičky Modrý kód, kde k žádosti o ruku dojde, sledujte ve středu ve 20.15 na Primě!

Postava Sabiny Laurinové Mery Černá neměla v seriálu Modrý kód, potažmo Sestřičky Modrý kód na muže moc štěstí. Jejím prvním partnerem byl historicky Viktor Žák. Vztah s alkoholikem ji nicméně natolik zdeptal, že dávala přednost single životu. Pak se na urgentním příjmu objevil svérázný David Hofbauer. I přesto, že se zpočátku vzájemně nemohli vystát, jejich antipatie se přeměnily na sympatie a dokonce lásku. Připomeňte si jejich sblížení v sestřihu ze seriálu Modrý kód!

Ani s Davidem to ale Mery nevydrželo, David dal totiž přednost kariéře a přestěhoval se do Velké Británie. Nyní to vypadá, že Mery konečně našla své štěstí v náruči Michala Tomáška. Oproti Davidovi si ale moc nepomohla, Michal je podobně jako Hofbauer samorost k nezastavení. Nyní je vinou úrazu při záchranářské akci upoután na lůžko. Po vážném zranění a život ohrožující operaci si srovná priority a rozhodne se požádat Mery o ruku. Podívejte se na extra ukázku ze středeční epizody!

O tom, jak se žádost o ruku natáčela a jak si natáčení užili její dva hlavní protagonisti, se rozhovořila představitelka Mery Sabina Laurinová. A jak to má se svatebními tradicemi sama Sabina?

Sledujte rozhovor se Sabinou Laurinovou alias Mery ze seriálu Sestřičky:

Na to, jak žádost o ruku dopadne, se podívejte ve středu ve 20.15 na Primě v premiérové epizodě seriálu Sestřičky Modrý kód. Nebo si 3. epizodu zkoukněte v exkluzivní předpremiéře online v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.