VIDEO: Mery seřve Davida. Dělá podle ní v seriálu Sestřičky blbce z Michala!

Mery, Michal a David Hofbauer na urgentní příjmu začínají utvářet podivný vztahový trojúhelník. Mery už to ale nevydrží a vybouchne. David to odnese. Podívejte se na v pondělí ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Sestřičky.

Mery slaví narozeniny. Původně to na urgentním přijmu chce pojmout jako překvapení, Michal ale nečekaně všem práskne, že Mery má narozeniny tím, že přinese chlebíčky.

Právě při tomto rozhovoru mezi Mery a Michalem si Rasputin všimne, že David Hofbauer na Michala nekouká zrovna přátelsky. Ba naopak. A David Rasputinovi nečekaně přizná, že Mery byla možná opravdu důvodem toho, proč se do Rubavy vrátil.

Sledujte to ve videu:

Pokud ale chce s Mery znovu navázat dobrý vztah, moc se mu to nepovede. Ba naopak! Michal totiž Mery k narozeninám daruje dost podivný dárek a David s humorem sobě vlastním daruje Mary jeho parafrázi. Mery to strašně naštve a Davida si podá přímo na chodbě.

Podívejte se na to v ukázce z pondělní epizody:

Seriál Sestřičky sledujte v pondělí ve 20:15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.