Že by se David Hofbauer vrátil na urgent? Sledujte v pondělí Sestřičky

Viktor Žák nechce o návratu Davida Hofbauera na urgentní příjem na pozici lékaře ani slyšet. Okolnosti možná ale jeho náhled na věc změní. Anebo ne… Seriál Sestřičky sledujte v pondělí ve 20:15 na Primě.

Naďa Hartmanová nadále pátrá po neobjasněných úmrtích kolem smrti Rosti. Naďa zkrátka zavětřila stopu, které se odmítá pustit. Překvapuje ji a vlastně není vůbec ráda, že Lukáš ukončil vztah s poněkud uzurpačnou Štěpánkou.

Řešit ale bude majorka Hartmanová něco jiného – v Rubavě se objevuje nový obchod, který vlastní žena, o níž Hartmanová předpokládá, že je bílým koněm ve špinavých kšeftech souvisejících s Rosťovou smrtí. Svého věrného Watsona – Jarku – vyšle na výzvědy. A jak vidno, oběma se podařilo píchnout do vosího hníza!

Sledujte upoutávku další epizody seriálu Sestřičky:

Rasputin a všichni ostatní se snaží u primáře Žáka lobovat za Davida. Roman chce, aby Žák Davida přijal coby konzultanta, než se dostane zpět do formy. Žák to ale kategoricky odmítá, osobní antipatie jsou mezi nimi natolik silné, že Žák Romanův nápad odmítne i přes zjevný nedostatek lékařů na urgentu. Mery s Emou napadá, že by za Davida měla orodovat Míša. Jenže Žák je prostě neoblomný.

Všechno se ale možná změní náhodou, kde svoji roli sehraje samozřejmě Míša. Na urgentním příjmu se totiž znovu objevuje poslanec Kutal. Ten Kutal, který chtěl Mery připravit o místo na urgentu, ale Michal ho nakonec donutil k tomu, aby urgentu přiklonil evropské peníze.

Kutal chce po Michalovi a Mery protislužbu – účast v propagaci jeho kampaně. A právě během natáčení na urgentu se nečekaně seznamuje s Davidem, což Davidovi možná změní život…

Seriál Sestřičky sledujte v pondělí ve 20:15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.