Hlasujte, který outfit Carrie je nejlepší!

Fenomenální seriál Sex ve městě můžete pravidelně sledovat na Prima love po desáté hodině večerní. Každý díl je plný humoru, ale i skvělého vkusu, který proslavil všechny čtyři představitelky nejlepších kamarádek z New Yorku. Hlasujte, který ze tří outfitů Carrie je nejlepší!

Carrie Bradshaw je třicátnice, která sice občas neví, co dělat se svým milostným životem plným mileneckých karambolů, zato vždycky ví, co si má vzít na sebe. Carrie se módy vůbec nebojí. Je to odbornice hlavně na boty, ale její outfity jsou velice originální, protože módní diktát nikdy nedodržují. Carrie Bradshaw, a hlavně její stvořitelka, stylistka Patricia Field, totiž módní trendy hlavně tvoří. Ať už se jednalo o obrovské květiny na topech, nebo o různé druhy šatů. Carrie pravidelně ukazovala, že móda je hra.

Podívejte se na tři outfity, z kterých můžete vybrat ten nejlepší:

1) Carrie se nikdy nebála odhalit břicho, protože nemusela. Odhalení six-packu právě přichází do módy. Nemluvě o tom, že buchtičky na vašem břiše nikdy z módy nevyjdou, tím si můžete být jistá.

foto: HBO

2) Carrie jako romantička během svatby, těsně poté, co potkala spisovatele Burgera. Tento uhlazený styl jí není úplně vlastní, přesto jí s její postavou dokonale sedí. A máte další model, kterým se můžete inspirovat, ne-li ho zcela okopírovat i dnes.

foto: HBO

3) Květiny na jaro, to sice není žádný převratný nápad, ale tříčtvrteční délka dodává celému outfitu špetku nebezpečí. Říkáte si proč? Tříčtvrteční délka může se zbytkem outfitu snadno vyvolat dojem "staré panny". Top s jarním kabátkem naopak sukni vyzdvihl do elegantních výšin, stejně jako boty na podpatku.

foto: HBO

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.