Celebrity

20. ledna 2021 05:59

Gabriela Lašková: Mám ráda výzvy

Maminka dvou malých synů, ale také moderátorka CNN Prima News a Miss 2013 se objeví v Show Jana Krause.

S Janem Krausem si vymění zkušenosti o tom, jaké to je, být rodičem dvou malých chlapců, také zavzpomínají na první setkání před osmi lety, kdy přišla Gabriela do Show Jana Krause jako čerstvá držitelka titulu Česká Miss a studentka oboru marketingová komunikace. „Na Primě mě to moc baví,“ svěřuje se s tím, že si nedokázala představit, že by něco takového, kdy mohla dělat. „Ale právě to mě na tom taky baví, protože mám ráda výzvy. A až na tu negativní stránku zpráv ráda přináším lidem ty dobré zprávy. I ty tam jsou!“

Podívejte se, jak Gabriela tančí na sociálních sítích

A v čem spočívá Gabrielina práce moderátorky?

„Zčásti si musím připravit a vypracovat podklady. Ne vždy dostanu všechno vypracované na papíře, také si musím něco napsat,“ poodhaluje zákulisí. „Než jsem odešla na mateřskou, moderovala jsem ranní zpravodajství, což znamenalo, že jsem chodila do práce na čtvrtou nebo půl pátou ráno. Samotné zprávy jsem pak připravovala z agenturních zdrojů a od reportérů mezi půl šestou a šestou, než se šlo na plac. O závěrečné podobě zpráv se pak rozhoduje spolu s editorem.“ Ačkoli tak brzká ranní doba zní bezmála šíleně, Gabriele to prý vyhovovalo. Ranní zprávy jsou kratší, časově méně náročné, a tak byla brzy doma a mohla se věnovat synovi.

Je stále věrná jednomu muži

Za příležitost, která se jí díky vítězství v soutěži krásy na Primě otevřela, je podle svých slov moc ráda. „Člověk pro to ale musel taky trochu makat,“ dodává s úsměvem oblíbená moderátorka. Gabriela se však od ostatních Miss neliší jen tím, jakou zvolila profesní kariéru, ale třeba také tím, že zůstala věrná své tehdejší lásce a svému nynějšímu manželovi a otci svých dětí. „Poznala jsem ho těsně před svojí účastí v soutěži,“ říká pyšně. „Já mám ráda jistoty a v něm jsem tu jistotu měla velkou.“ Na závěr se dozvíme nejen to, kolik má sledovatelů na sociálních sítích, ale také, o čem sní a jaké jsou její plány do budoucna.

Podívejte se také na Gabrielu coby supermámu

Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 20. ledna ve 21:35 na Primě.