Seriály a filmy

29. června 2016 10:00

Gabriela Gabrielová

Show Jana Krause: herec fotící akty, venkovem opojená zpěvačka a končící šéf ÚOOZ

V dalším díle Show Jana Krause se představí herec Hynek Čermák, zpěvačka Klára Vytisková a šéf ÚOOZ Robert Šlachta. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 29. června ve 21.35 na Primě.

Prvním hostem, který dnes přijde divákům odhalit své myšlenky, přání a motivaci dělat to, co dělá, je filmový, televizní a divadelní herec Hynek Čermák. Ten byl hostem Jana Krause již asi před dvěma lety a od té doby, co se neviděli, stihnul herec natočit například film Gangster Ka, kde měl roli inspirovanou skutečnou postavou – Radovanem Krejčířem. „Nebyl jsem znechucený ani tak tím, že jsem ho hrál, jako spíše tím, že jsem nahlédl do té podstaty, že jsem zjistil, kdo je jeho komplic, kdo byli jeho komplicové, kam až to sahá… To jsem si začal říkat, že je v dnešní době skoro lepší chovat se neslušně, protože si člověk alespoň ubrání život a nějakou základní, elementární čest,“ posteskne si umělec, který se kromě herectví věnuje také fotografování a svou tvorbu nyní dokonce vystavuje v Dejvickém divadle pod názvem „…ještě máme naději!“ Předmětem jeho zájmu jsou akty. „Základní problém při focení aktů je, jak oslovit ženu s tím, že ji chcete fotit nahou. Následuje totiž otázka: a proč? Tak já většinou odpovídám: no protože jste krásná! A ona řekne: nene,“ popisuje své těžkosti se sháněním modelů Hynek Čermák, který mimo jiné fotí své herecké kolegyně.

Dalším hostem dnešní Show Jana Krause, který také nepřichází do pořadu poprvé, je zpěvačka Klára Vytisková, držitelka letošního titulu Zpěvačka roku, která se uděluje v rámci hudebních Cen Anděl. „Byla jsem tady před šesti lety, to si pamatuju přesně, protože před šesti lety jsem měla svatbu a to bylo hned potom. A nyní jsem už i maminka holčičky Emilky a je to perfektní,“ říká hudebnice o tom, co se u ní změnilo od poslední návštěvy, „také jsem teď momentálně vydala desku sama za sebe, která se jmenuje Home, a zpracovávám na ní domácí témata.“ Další významnou změnou v jejím životě je to, že odešli s manželem z města na venkov, kde žijou v lese ve starém mlýně. „Vždycky jsem si říkala, že bych chtěla, aby si moje děti mohly stavět bunkry v lese, a tak jsem do toho stěhování šla,“ svěřuje se zpěvačka, která by dříve, než její dcera doroste do věku, kdy by si mohla ty bunkry sama stavět, ráda pořídila na zahradu starou maringotku, v níž by se v létě přespávalo. „Když se pečou buřty, dělá se oheň, tak aby se dalo rovnou zahučet do maringotky a tam se vyspat,“ spřádá nahlas své plány Klára Vytisková, která je na venkově očividně spokojená.

Oblíbenou večerní talkshow pak uzavře současná mediální hvězda v policejní aféře, Robert Šlachta, odcházející ředitel ÚOOZ, který chtěl promluvit před sněmovním výborem o možném propojení policie na lidi z kriminálního prostředí, což mu ovšem na základě hlasování nebylo umožněno. Jan Kraus upozorňuje, že to silně připomíná situaci před deseti lety s Karlem Randákem, který šel také do parlamentu, také mu tam nedovolili mluvit, také se dělala reorganizace a při té vyletěl. „Minulý týden byl pro mě velký zážitek. Vidět to a slyšet to. Odnáším si do civilu opravdu velký zážitek z toho, co se kolem děje,“ říká pan Šlachta, který je vázán mlčenlivostí o všem, co souvisí s jeho profesí. „Pozdravit sice můžu, ale i to trochu závisí na výkladu, tedy koho pozdravím,“ ironizuje svou situaci a pokračuje: „Jsem vázán mlčenlivostí i poté, co skončím ve funkci. A to byl i ten důvod, proč jsme šli do sněmovny. Řekli jsme si, že když už budeme končit, tak je to jediná možnost, kde můžeme přednést své boly. Bohužel to dopadlo jinak. Oni ani nevědí, o čem se tam přou, protože my jsme nic neřekli.“ Jak bude Robert Šlachta komentovat a doplňovat informace z médií, které si k jeho kauze shromáždil Jan Kraus? To a mnohem více se dozvíte již dnes večer v dalším díle oblíbeného pořadu Show Jana Krause na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.