Seriály a filmy

20. září 2017 09:39

Gabriela Gabrielová

Show Jana Krause: herečka ze mlejna, bosonohý zpěvák a karta na prezidenta

V dalším dílu Show Jana Krause se představí herečka Linda Rybová, zpěvák Ben Cristovao a kartářka Danica Samková. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 20. září ve 21.35 na Primě.

Prvním hostem, který dnes večer přijal pozvání do Show Jana Krause, je půvabná a profesně velice vytížená herečka Linda Rybová, kterou znají diváci televize Prima mimo jiné z oblíbeného seriálu Ohnivý kuře a jež je spolu se svým manželem Davidem Prachařem známou vyznavačkou zdravého a s přírodou svázaného životního stylu. „Když jsem čekala druhé dítě, bydleli jsme v Nuslích v takovém malinkém bytě o asi 30 metrech čtverečních na rušné křižovatce, kde to nebylo zrovna moc bio,“ směje se herečka a vysvětluje dále, proč se odstěhovala s rodinou na venkov, „a tak jsem se potřebovala někam pohnout. A tak jsme se odstěhovali do mlejna". Se svým mužem má tři děti, nejstarší je čtrnáctiletá Rozárie, prostřední je Josefína a nejmladší je syn František.

Dalším hostem večera, který se chce podle svých slov cítit co nejpohodlněji, a proto na pódium dorazí naboso, je zpěvák Ben Cristovao, jehož již za ně kolik dní čeká jeho největší pražský sólový koncert, který se uskuteční v samém srdci Prahy pod otevřeným nebem. Jeho talent ovšem zdaleka nekončí jen u zpěvu. Také tančí, hraje, píše texty a dělá na špičkové úrovni sport, je například mistrem Evropy v brazilském jiu jitsu.

„Baví mě různorodost a zkoušení různých a nových věcí,“ říká Ben, který v pořadu Show Jana Krause nevystupuje poprvé. „Díval jsem se na záznam toho, jak jsem byl v pořadu minule, a zaznamenal jsem, že jsem byl hodně nervózní,“ vypráví umělec. „Říkal jsem si, čím to je, a pak jsem si všimnul, že jsem měl hodně upnutou košili, boty a všechno bylo tak nějak moc utažený, takže jsem se rozhodnul, že se musím uvolnit a být v klidu. To chce boty dolů.

V samém závěru večera ucítíme tajemný závan esoteriky, který do pořadu přinese spolu s tarotovými kartami čarodějka a kartářka Danica Samková. Narodila se v Bratislavě, kde také později vystudovala psychologii a sociologii na filozofické fakultě, nyní se ale věnuje esoterickým vědám, které jsou podle jejích slov blízké i vzdálené. „Do Prahy jsem přišla před devětadvaceti lety za svým manželem,“ říká Danica a vytahuje své věštecké karty, díky kterým prý můžeme velice přesně nahlédnout do budoucnosti. „Už míchám a vy vyslovte otázku, abych ji mohla energeticky vložit do tarotů,“ komentuje obřad s kartami paní Danica a vzápětí se pouští do výkladu šancí jednotlivých kandidátů na prezidenta České republiky.

Co o kom říkají karty? Kdo bude nejspíš budoucí hlavou státu?

To a mnohem více se dozvíte již dnes večer v dalším dílu oblíbeného pořadu Show Jana Krause na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.