Show Jana Krause: jemně citlivý herec v přechodu, empatická zápasnice a nahlédnutí do soukromí britské královské rodiny

V dalším dílu Show Jana Krause se představí herec Bohumil Klepl, zápasnice MMA Sandra Mašková a odborník na britskou královskou rodinu Kamil Rodan. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 24. března ve 21:35 na Primě.

Ač o sobě hned v úvodu prozradí, že je v pesimistickém napětí, přesto dnešní první host – oblíbený herec Bohumil Klepl – přinese do Show Jan Krause spoustu zábavy. „Jsem už půl roku v depresích,“ pokračuje s tím, že důvodem je zřejmě andropauza. „To mají muži v přechodu – člověk nemá chuť k životu, ženy ho nebaví. A nejde se tomu vyhnout, je to zákon přírody.“

Podívejte se na rozhovor s Bobem Kleplem:

Ovšem to, co nahradilo jeho zájem o ženy, leckoho překvapí: vysavač. „Já jsem magor. Víte, co dělám? Ráno vstanu, cvičím a pak stojím u vysavače, mám s ním dialog a prosím sebe, abych nešel luxovat… jestli to vydržím,“ dramaticky popisuje herec své každodenní dilema. „Odvaha je v tom, když vydržím dva dny na něj nesáhnout a nevyluxovat.“ Když neluxuje, je prý v depresi a utírá prach. „A teď mám nový vynález, sehnal jsem si vynikající dezinfekci na chirurgické nástroje, kterou vždycky všechno osprejuju,“ dodává, přičemž jeho posedlost čistotou se prý týká i četnosti testování, které dobrovolně neustále podstupuje.

Deprese, nebo andropauza?

„Byl jsem i u psychiatra a on říká, pane Klepl, jak jsem vám dal ty prášky proti depresi, berte rovnou tři. Tak beru tři a myslím, že to není spojené s psychikou, ale s tou andropauzou. Prostě jsem v přechodu jako muž, ztrácím smysl života a nic mě nebaví.“ A celé to podle něj začalo jeho protialkoholickým léčením před třemi lety. „Ještěže mám partnerku Janu, ta mi naštěstí zůstala,“ svěřuje se, „ale teď v rámci koronaviru žijeme odděleně, a mně to někdy ani nevadí… ale ona je taky ráda, protože ví, že by ze mě někdy byla na nervy.“ A tak nyní vede Bob Klepl takřka staromládenecký život, kdy krom úklidu tráví také hodně času vařením a sledováním toho, co se děje na Marsu, a poté pozorováním přímého přenosu londýnských autobusů.

„Takhle projedu jedenáctkou Londýn a pak přejdu na oportunistickou ruskou televizi Navalnyj, tam se hrozně namíchnu, protože jsem velký protiputinovský odbojář, a pak si pustím naši televizi, zklidním se a jdu spát,“ podrobně popisuje svůj běžný den. Nakonec smířlivě dodává, že jeho moudrá maminka ho vždy uklidňuje tím, že za Stalina to bylo daleko horší. Od politiky se však rychle vrátíme zpět k běžnému životu a k tomu, jak pečlivě Bob dezinfikuje svět kolem sebe. „Ale až budu po andropauze, budu zase veselý a bez dezinfekce,“ uzavírá herec, který zazářil mimo jiné v primáckém seriálu Přístav:

Počkejte si na bitku v Show Jana Krause

Jako další host se představí zápasnice MMA Sandra Mašková, jejíž bojové schopnosti uvidíme pro lepší představu ze záznamu. „Moje primární disciplína je kickbox,“ říká na vysvětlenou sympatická sportovkyně, „vyhrála jsem Světové hry, což je velký úspěch, neboť je to taková olympiáda neolympijských sportů, a pro mě takový strop, kterého jsem dosáhla. A pak už to šlo jen dolů…“

Co nám Sandra prozradila v rozhovoru?

Jak se vlastně ke kickboxu dostala? „Zhruba v nějakých devatenácti letech jsem se chtěla něčím odlišovat, být zajímavá a tohle mi přišlo dost zajímavý.“ V současnosti se ovšem nedá zápasit. „Asi rok a půl jsem bez zápasu,“ přikyvuje Sandra, která se mimo jiné věnuje i trenérské činnosti, a tak si za výrazné asistence Jana Krause začne domlouvat kondiční cvičení s Bohumilem Kleplem, kterého její aura očividně probrala z letargie způsobené předpokládanou andropauzou.

„Myslím, že by vám pomohlo pořádně vyprášit pytel,“ vypadne z ní po chvíli přemýšlení. „Klidně vám s tím pomůžu, jak už jsem se nabídla,“ dodává Sandra, která prý krom toho, že dokáže vybouřit divoké emoce, je i dostatečně empatická. „Mám dar, že umím předávat pozitivní energii.“ A jak takový terapeutický boxerský trénink bude asi probíhat, uvidíme v přímém přenosu.

Královská rodina pohledem odborníka

Na závěr se podíváme na současné dění v britské královské rodině pohledem odborníka, našeho posledního hosta, historika Kamila Rodana. „Sleduju všechny rody, ale britská královská rodina stojí takříkajíc ve světle reflektorů, a je tudíž nejsledovanější,“ říká badatel a autor bestselleru V lesku koruny.

„Je to v podstatě můj soukromý zájem.“ Aktuálně nejsledovanější kauzu rozhovoru s Megan a Harrym komentuje jednoznačně: „Myslím, že je to jedno velké plesknutí do vody, které nebude mít žádný efekt. Oni si mysleli, jak strašně si prospějí, jak to bude fajn, ale efekt je jiný.“ Dehonestující a ničím nepodložené výroky podle něj v konečném důsledku královské rodině naopak pomohou získat sympatie veřejnosti. „Skončila jim dvanáctiměsíční lhůta, kdy měli říct, jestli se vrátí k rodině a budou plnit povinnosti, anebo ne. Ovšem forma, kterou zvolili, je velmi nešťastná, a i královna ve svém několikařádkovém vyjádření zmínila, že to celé mělo proběhnout pouze v rámci rodiny, nikoli touto formou,“ vysvětluje dále a popisuje, že královská rodina funguje jako firma, v níž má každý člen své místo a svoje poslání, princ Charles se kupříkladu soustavně věnuje architektuře a ekologii.

Sledujte rozhovor se specializovaným historikem:

Protože se však rodina zmenšila, jsou na její členy kladeny větší nároky, a tak zatímco William by se měl doma soustavně připravovat na roli krále, od Harryho se očekávalo, že bude jezdit po světě a suplovat roli královny v zemích Commonwealthu. Z jakých zdrojů financují Megan a Harry svůj život? Jakým firmám se upsali? Jaké jsou jejich vyhlídky do budoucna? A jak přísně svazuje královský protokol život rodiny?

To a mnohem více se dozvíte v dalším dílu oblíbeného pořadu Show Jana Krause již dnes večer na Primě od 21:35!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.